Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek egy évben a...

Mennyibe kerülnek egy évben a Magyar adófizetőknek a kettős állampolgárok?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten de sehol nem találtam kimutatást erről. Mert ugye ez még lefolyik az eljárás az ügyintézés aztán a magyar kártya. Az évenkénti négyszer igénybe vehető 90%-os utazás (gyereknek meg öregnek ingyenes azon felül is). Szóval mennyibe kerülnek nekünk egy évben a kettős állampolgárok?

2015. okt. 17. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az ügyintézés nem illetékmentes, szal csak az utazás.
2015. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz megbecsülni... Ráadásul fogalmad nincs pár fogalomról (pl. arról, hogy a kettős állampolgárságnak és a magyar igazolványnak semmi köze egymáshoz). Párom pl. felvidéki magyar, ott lakik, de mivel a határ mellett van a falu, ezért mindennap átjár és Magyarországon dolgozik. És ezt sokan csinálják így.
2015. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
sokkal kevesebbe ekrülnek, mint a szíríai meg az afgán barátaid.
2015. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodjál meg az itteni (szerbiai) emberek nem is tudnak az ingyenes utazás lehetőségéről.

De az ittenieknek még pénzük sincs az utazási kiadásokra, nemhogy a 10 százalékra, de az ott tartózkodásra sem.

2017. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!