Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létre jöhet-e az Európai...

Létre jöhet-e az Európai Unióból a Negyedik Birodalom?

Figyelt kérdés

És Európa ezzel újra régi dicsfényében ragyogna végre.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. okt. 23. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A menekültek, akiket Merkel Teréz anya úgy imád, fel fogják élni Németországot. A szociális háló nem fog sokáig fennmaradni ebben a formában, mert összeomlik.

Én esélyesebbnek látom az EU felbomlását, mert az nem járja, hogy értelmetlen kvótáka,t mint a cukor, meg stb., hónapok alatt le tudják nyomni a tagállamok torkán kötelezettségszegési eljárással, most meg töketlenkednek, és semmit nem csinálnak.


Érdekes Merkel Európa ellenesnek nevezte a magyar kerítést, most meg már Németország is kerítést akar az osztrák határra.

2015. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es, engem nem érdekel Merkel és a hasonszőrűek baromságai.

Az Európai Unió a Negyedik Birodalomnak pontosan az, ami a Weimari köztársaság a Harmadik Birodalomnak.

Köze nincs hozzá, csak annyi, hogy belőle alakul ki. Ennyi. Az európai egység pedig nem egy alapjában elvetendő baromság, mert nagyon is értelmes és helyes elképzelés.

2015. okt. 23. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értelmes elképzelés. Ezért hoztam fel pont most Németországot.

Ha annyira egységes lenne az EU már rég felléptek volna a menekültáradat megfékezése érdekében KÖZÖSEN. Ehelyett mi van? Muszáj mindenkinek egyéni megoldást találni, mert az EU vezetését nem érdeklik az európai polgárok, a tagállamok egymásra mutogatnak, és egymásra tolják át a problémát, Merkel meg a felelőtlen kijelentései után próbálja kvótaszerűen testvériesen elosztani ezeket az agresszív parazita honfoglalókat.


Így te is láthatod, az Európai Egyesült Államok, vagy Negyedik Birodalom (nevezd ahogy akarod) ESÉLYTELEN. A menekültválság mutatta meg igazán, hogy az EU is milyen töketlen, cselekedni alig tudó nem hatékony képződmény.

2015. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés, mert te gyakorlatilag csak feltettél valamit, majd belinkeltél pár képet, aminek semmi köze nincs a Harmadik Birodalomhoz vagy az Unióhoz, csak annyi, hogy ott van.
2015. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as, te igazából nem csinálsz mást, mint felvetsz egy jelenleg fennálló problémát, miszerint az EU államai nem képesek egymással együttműködni, ami lényegében arra eredeztethető vissza, hogy az EU vezetése kényszeredetten liberális szemléletű a menekültekkel és a tagállamokkal kapcsolatban.

Én erre felvetem a megoldást, hogy az EU vezetését le kell cserélni olyanra, ami hajlandó megbirkózni a menekültekkel és erősebben össze akarja fogni a tagállamokat, de te erre csak tovább kántálod, hogy az EU vezetése nem is akarja megoldani a problémát és a tagállamok sem működnek együtt egymással.


Nem tudom, nem érted, hogy mit akarok mondani, mert nehéz a felfogóképességed vagy mi?

2015. okt. 23. 10:30
 6/8 szántóvető ***** válasza:

sosem volt európai egység a világtörténelemben,milyen jeleket látsz amelyek arra utalnak hogy létrejöhet?az eu is inkább tekinthető gazdasági érdekszövetségeknek de valamiért nem hozza azt a gazdasági növekedést amit elvártak tőle.pár országnak lehet hogy jobban megy de a többség erősen stagnál vagy válsággal küszködik,segélyezésre szorul.a régi idők elmúltak,európa már semmilyen téren sem fejlettebb mint a világ többi része és ez nem is fog megváltozni.a világ külpolitikájába már nincs beleszólása,azt az usa és oroszo. irányítja saját érdekei szerint.

ezzel a néhány fényképpel mit szándékoztál szimbolizálni?

2015. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az európai egység csakis azért nem jöhet létre, mert tele vagyunk olyan aljas szabotőrökkel, mint az ide írogatók nagy része.

Ezek nem hogy meg sem próbálják, de alapvetően nem is akarják az egységes Európát. Minden áron próbálják megakadályozni a létrejöttét, mert ők az európai emberek ellenségei és szándékos rosszakarói.

2015. okt. 23. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Sőt még sapka is van a fejükön, annyira gonoszak!
2015. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!