Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az egy kilométerre jutó...

Az egy kilométerre jutó kéregetők számát mikor fogják csökkenteni?

Figyelt kérdés
Az lenne az igazi teljesítmény.

2015. okt. 29. 17:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát..., itt Mo-n NŐ a szegénység, nem csokken.Szoval szerintem soha
2015. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Lecsúszás mindig lesz , kéregető maffia is , ezt semelyik kormány nem állítja se enyhíti . Az egyén döntése részben , tömegesen ezen változtatni nem lehet .
2015. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem lehet csökkenteni, az legfeljebb csökken. Akkor, ha van tisztességes munka, fizetés, normális gazdaság, emberi viszonyok, és a hatalom a normális kapcsolatokra mutat példát, nem pedig a gátlástalan rablásra. Mert a gátlástalanság technikáját a kéregetők is onnan lesik el.
2015. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesznek emberek akikkel kib..sz az élet vagy semmirekellő lusta disznók. Persze szép dolog hogy segítsünk mindenkin, de ha valaki magán sem akar segíteni...
2015. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szolj Vikinek, hogy be kellene már vezetni neki is a KMK-t.
2015. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
majd ha csak azoknak adnak akik tényleg rászorulnak
2015. dec. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok Kecskeméten a csúcstartó, 1 km-en belül három különböző kéregető. Hiába mondom, hogy látja azt az embert ott? Annak adtam oda az összes apróm, menjen oda és beszéljék meg, hogy kié mennyi.

És ez csak rosszabb lesz? Mert ebben az évben durva atrocitások érnek. Ha nem adok, vagy kevesebbet a megkövetelt 200Ft-tól, mert már ilyen is van, akkor azt mondja: "patkány"

Hát igen egy rohadt patkány vagyok, aki a rohadt munkámból tartok haza és osztogassam el azt a picit is. Hogy szégyeljem magam.


Úgyhogy gyertek Kecskemétre, ide ahol a Mercédesz aranyesővel fogad mindenkit ;) Lehet ezért van annyi kéregető...

2016. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!