Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Előfordulhat egy harmadik...

Előfordulhat egy harmadik világháború a közeljövőben?

Figyelt kérdés
(Európára és az arabokra gondolok elsősorban, de nem tudom, milyen tényezők befolyásolnák még.)

2015. nov. 14. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem ki állna szemben kivel, bár gondolom itt a terroristák vs civilizált világra gondolsz. Azért nem értem mert a terroristáknak nincs professzionális hadserege (hírszerzés, légierő, stb), azaz nem lenne kivel háborúzni.


Az hogy kitör egy helyi konfliktus, pl a migránsok és helyiek között az nem világháború.

2015. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
49%
Szerintem a jelenlegi helyzetből 10 éven belül jelentős háború lesz .Mivel Európa képtelen kezelni a jelenlegi helyzetet káosz lesz. Majd az USA segítségnyújtás címszóval jelentős katonai erőt küld Európába és Szíriába. Ezzel tovább növeli a feszült helyzete oroszországal.Eközben a világ helyzete romlik .Innentől elég egy apró szikra hogy lángba borítsa égész europát.Persze titokban az USA kezdeményezne valami magasztos célnak álcázva bár az mindegy hogy ki lő elsőre .És a háború csak terjedne és világ háborúvá nőné ki magát .Ha valahogy nem ezen akkor más okból fog bekövetkezni .Aki kicsit is ért a történelemhez az láthatja hogy az egész emberiség történelme a háborúkon alapszik ez az egy dolog sosem fog változni.
2015. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bármi változhat.
2015. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!