Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek az ISIS megfogja...

Szerintetek az ISIS megfogja támadni Mo. -t? Ha már Franciaországot terrortámadás érte, és valljuk be, hogy nincs az annyira messze tőlünk.

Figyelt kérdés
Az ISIS is "üzent", hogy nem fogjuk tudni,hogy mikor mérgezzük meg a vizeteket, vagy mikor robbantunk rátok, és nem kell nyugodtan lefeküdni aludni... Lesz itt valami? Valljuk be,hogy azért egy kicsit félek. Miért nem tudják befejezni ezt a háborút?
2015. nov. 15. 16:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg Putyin tesz valamit ez ellne, hogy ne legyen háború?
2015. nov. 15. 16:43
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

ellene? max érte...


Franciaországgal ellentétben Magyaroroszág nem valami fontos ország, legalábbis nemzetközi szinten nem vagyunk éppen nélkülözhetetlenek, minket minek támadnának meg?



UI: 'valljuk be, hogy azért egy kicsit félek' én is bevallom, hogy félsz, de ezzel csak azt éred el, hogy nem tudsz aludni... ne rágódj ilyen hülyeségeken

2015. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Azt az aprócska tényt elfelejted hogy a franciák bombázzák az iszlám államot
2015. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Amíg nem telepednek le az országban nem török iszlámok, nem kell félnünk.
2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

"Amíg nem telepednek le az országban nem török iszlámok, nem kell félnünk."

Mivan? :D

2015. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Azert az isisnek nincs annyi penze, hogy az utolso kis es ugymond jelentektelen orszagot is megtamadja.
2015. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
Őszintén: én nemfelek az isistol. Engem nemerdekelenke ezek a kutyak,foleg azutan miutan megoltek a szegeny masfel eves frnacia kisfiu edesanyukajat.. A kisfiu legyozte az iszlam allamot: boldog lesz elete soran es szabad! Egy masfel eves kisfiu! Innentol kezdve ha engem rabolna el vagy olne meg ezeke a senkik buszken halnek meg mert gyoztem feletuk: szabad voltam es boldog ! Ok senkik es te se felj toluk!
2015. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csimbile válasza:
51%
Magyarországot sosem :) Mivel magyar ország csak átmenő országként szolgál. De az viszony tény, hogy a másik emberkéknek fáj magyar országra a foga ami nem véletlen . Kifogyóban a víz készlet és mint tudjuk elég sok víz van a magyar föld alatt, úgyhogy a háború még várat magára kicsit .
2015. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek a karácsonyi vásárokat megtámadjak? Például a szegedit, a bécsit...
2015. nov. 26. 06:33
 10/10 anonim ***** válasza:
karácsonyi vásárokat? mégis mi a fenéért??? ez kezd nonszensz lenni...
2015. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!