Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha politikus szeretnék lenni...

Ha politikus szeretnék lenni akkor hova kell mennem és mit/miket kell kitanulnom?

Figyelt kérdés

Jelenleg 30 éves vagyok.

De mivel nem tetszik a szakmám és úgy érzem ehhez lenen tehetségem így megpróbálnám. Mi kell ehhez? Mik a feltételei? Nem késő ebben a korban ezen gondolkozni?


2015. nov. 26. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha nem keso !

Nagyon hihetoen kell megtanulni hazudni!

2015. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van olyan ember a világon aki szerint a politikus is emberből van?


Nem, nincs.

Az emberek véleménye az, hogy a jó politikus az aki az egész fizetését odaadja a népnek. Sőt! A nép ne is dolgozzon, majd a politikus fizet mindent. De mivel ilyet egy politikus se csinál így gonosz, kétszínű, hazaáruló mind.



Ha lehet a hülyeségeket más topikba hordjátok.

Ha nem tetszenek a politikusok akkor menjetek el a kocsmába és mondjátok el a csaposnak, hogy ti mit csinálnátok máshogy. De ha annyira tudjátok akkor menjetek el ti magatok annak.



Szóval az érdekelne, hogy hogy csináljam.

Merre menjek és mit tanuljak, hasonlók.

2015. nov. 26. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs végzettséghez kötve, bárki beléphet egy pártba.

Ha azt akarod hogy el is érj valamit, ahhoz kell:

1. Jó kapcsolatok

vagy

2. Letenni valamit az asztalra még mielőtt politikus vagy

2015. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagyis?

Az egyik tanár a sulimban régen azt mondta, hogy ha politikus lennék rám szavazna. A meggyőzőképességem elég jó, jól bánok a szavakkal. Mindenkinek szimpi vagyok. A csajok mindig is bírtak, mert jól bánok a szavakkal. De főleg az idősebb korosztály bír. A munkahelyemen is kedvelnek, a főnök nagyon. Úgyhogy gondoltam talán megpróbálkoznék vele.


Úgy voltam vele, hogy kamionos leszek vagy politikus. :D Mert a pénz is nagy szerepet játszik. De nem tudom hogy kezdjem el. Vagy hogy mi tanuljak ki. Ilyesmi.

2015. nov. 26. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakma az mindegy, egy diploma azért hasznos, mert a későbbiekben az ellenfeleid nem támadhatnak azzal, hogy tanulatlan proli vagy.


Lényegében két lehetséges út létezik:


1. Meghatározó közéleti szereplő vagy, cégvezető, celeb, bajnok sportoló stb., akinek jó a kapcsolatod a politikusokkal, és ezt kihasználva feltűnsz valamelyik párt színeiben. Mivel a kérdést feltetted, ezért ez nyilván nem igaz rád.


2. Ifjúsági szervezeten keresztül beállsz egy párt mögé, ahol középpontba kerülsz, minden lehetőséget megragadsz arra, hogy kapcsolatba kerülj a vezető politikusokkal, és ügyesen eléred, hogy felfigyeljenek rád. Innen többnyire két módon juthatsz előre. Vagy egy alapvetően karizmatikus, művelt, jó kiállású, jól kommunikáló személyiség vagy (közülük kerül ki a kevés, közérdeket szem előtt tartó, tenni akaró politikus), vagy pedig felfelé nyalsz, lefelé taposol, kritika nélkül követed a vezetőket, és minden cselekedet, megnyilvánulásodat aláveted a pártérdeknek.


Hosszú és kemény folyamat ez, de ha ez érdekel, akkor hajrá, tedd szebbé a országot.

2015. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én inkább ebeb a szférába illenék bele.

Sokszor amikor látom a politikusok dolgait illetve bénázásait meg szoktam említeni, hogy mondjuk Abe Shinzo intézkedett jól a migránsválságot illetőleg is. Nem hagyta magukra őket mivel milliókkal támogatta a "szerencsétleneket", azonban megállj szabott nekik. Ez pedig jó döntés. Mert attól, hogy letelepítik őket azzal semmi nincs megoldva. És nem azért de Orbán Viktor kb azóta példálozik Svédországgal amióta én felvetettem neki a lapján (lehet olvasta az ottani dolgokat vagy más nyomozott neki vagy ő maga). Tehát attól nem lesz semmi jobb ha betelepítik őket Európába. Mivel megfigyelhető az a jelenség, hogy ahol nagyobb számban vannak muzulmánok azokban az országokban sok a terrorcselekmény. Nyilván nem csak emiatt, mert Japánban is élnek muzulmánok, de ott a társadalomra rákényszerítik a vagy megszoksz vagy megszöksz nevű bélyeget. Európában viszont nincs semmi ilyesmi. Itt nincsen semmi komolyság. Amikor a határnál balhéztak akkor se lett velük csinálva semmi. Japánban elintézték volna őket. Itt viszont csak vízzel locsolták őket. Úgy hiszem hogy Japán a dolgokat meglehetősen jól intézte. Ők megfigyelnek és tanulmányoznak mindent. Nem helyezik az emberséget mindenek elé. Az európai politikusok túl emberségesek vagy ha nem ez akkor nemtörődömök. De úgy hiszem ha minden európai ország úgy viselkedne mint Japán akkor ide egy menekült se jött volna sose. És ha nem engedtük volna be őket mi lenne velük? Nem Európába jönnének hanem másfele. Találnának valami helyet Ázsiában pl. De hibás döntés volt ide invitálni őket, mivel a mi kultúránk és az övéké nem komálja egymást.


Ám ami al egjobb lenen talán és a leghumánusabb az az agymosás lenne. Mert ha az a bizonyos ürge a Norman/Normon Egyházból a rendes emberek agyát át tudta mosni annyira, hogy sorozatgyilkosok legyenek Isten nevében akkor ez visszafelé is működhetne. Szóval nem nyalni kellene a muzulmánoknak, hanem átmosni az agyukat. Integrálni akarják őket, csodálatos. Jönnek a nemi erőszakok meg az Allahé a világ plakátjaik. majd eltussoljuk a dolgokat. Ez nem megoldás. Át kell nevelni őket. Ahonnan ők jönnek az egy barbár vidék. Így hát ha a fejlett országokban akarnak élni nekik is fejlettnek kell lenniük. Ez egy vélemény volt tőlem. Lehet vannak benne részek amik nem jók, nem tudom. De leírtam az álláspontomat az ügyről. Egy másik meg az lenne, hogy volt ez a Franciaországos dolog. Azt olvastam valahol régebben, hogy régen Németországban kiürítettek egy helyet és oda helyezték a cigányokat. Nos ilyet a menekültekkel is meg lehetne csinálni. Vagy a muszlimokkal. Mindenkit egy helyen tartani és akkor nem az van, hogy olyanok lesznek mint a ninják. Hogy mindenütt ott vannak, de senki se tudja hol pontosan és akkor csapnak le amikor akarnak. Bár a ninjákat Oda Nobunaga egy 15. századi Japán hadvezér kiirtotta, azt hiszem ezt cak végső esetben kellene leutánozni róla. Ami azt jelenti, hogy minden muszlimot kiutasítunk az országból.



Vagy egy alapvetően karizmatikus, művelt, jó kiállású, jól kommunikáló személyiség vagy (közülük kerül ki a kevés, közérdeket szem előtt tartó, tenni akaró politikus),

2015. nov. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!