Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki mit gondol arról, hogy az...

Ki mit gondol arról, hogy az állami vezetők havi illetményét bruttó 2 millió Forintról brutto 5 millióra emelte a kormányzat?

Figyelt kérdés

Ez átszámolva majd 15 000,- Euro./hÓ.

A mai Németországban is egy "bennszülött" német is csak 3000,- Eur körül keres havonta.


2015. nov. 26. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dübörög a gazdaság, magyarország jobban teljesít, a magyar reformok működnek, muhahahhaha :D
2015. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kodisok! Hol vannak ezek a Mészáros Lörinctöl?
2015. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Undorító.Egészségügyre, hajléktalanokra, szociális hálóra , éhező gyerekekre nincs pénz, de a zsebünkből kitaposott adóforintokat marhaságokra elverni, arra van!Mi aráknak nekik? Úgyis úsznak a pénzben.A minimálbéreket kellene megemelni, azok a melósok legalább dolgoznak is értem.

Havi 5 millió, mi?! Más meg éljen 22.800Ft ból. Persze nem ég a bőr képükről.De hát tűri a balga nép, megtehetik!Tűrjünk csak, míg éhen nem halunk.Már így is belerokkant az ország a vérszívásba.

2015. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Csak a mértéket szerettem volna érzékeltetni.

A kis szolíd,mindenre és mindenkire érzékeny,a lakosságot kisegítő önzetlen kis csapat ez.

Nekik,és a gyerekeiknek soha sem kell már külföldi munkában gondolkodni,az biztos. Hát ez itt a lényeg.

Németországban szerintem Angela Merkelnek sincs több a fizetése./15 000 Euros fizetéssel/!!

Én nem kívánom,hogy átlagbérért dolgozzon egy vezető,de álljon már meg a menet egy pillanatra.

A lakosságot meg kiszúrják a rezsicsökkentéses mesével de gazdagon.

Nem rezsicsökkentés kell ide,hanem fizetések... és mindenkinek,nem csak maguknak.

2015. nov. 26. 19:11
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, a magyaroknak horthysta, burzsuj kormány kell. Akkor megkapják.
2015. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg azt hinni, hogy ebből a havi bruttó 5 millióból lesznek multimilliárdosok, elég nagy naivságra vall.
2015. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tisztelt 6-os.

Én sem erre gondoltam.Nyilván nem Csányi Sándorok lesznek ezekből,de 6-8 lakás évek alatt azért belefér,aztán a gyerekeknek már nem kell külföldre utazni,hogy legyen később valami vagyonuk. Itt a vagyonszerzés,átjátszás a lényeg.

Amíg egy magadfajta belerokkan a devizahiteles lakás- törlesztésébe. Én erre gondoltam.

2015. nov. 26. 19:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy nem ebből lesznek multimilliárdosok, mert ehhez még lopnak bőven.Vagy sajnálnunk kellene őket, mert csak ennyit kapnak?

Megmondom én, mi kéne! Éljenek meg életük végéig havi 22.800 Ft-ból,jó lecke lenne nekik.

2015. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Hát persze hogy nem ebből lesznek multimilliárdosok, mert ehhez még lopnak bőven.Vagy sajnálnunk kellene őket, mert csak ennyit kapnak?"


Egy szóval nem mondtam, hogy sajnálni kéne őket.

Csupán arra céloztam, hogy ha nem lopnának, csupán felvennék ezt a bruttó 5 milliós bért, akkor már előrébb lennénk.

2015. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kevés!

Adjunk nekik többet!

Magyarország jobban tejesít!

Valaki nem tudja valaki Orbán Viktor privát számlaszámát vagy pélypál címét valaki? Küldenék neki egy összeg!

2015. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!