Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most a Gyurka gyerek is...

Akkor most a Gyurka gyerek is csalt a kopogtatócédulákkal?

Figyelt kérdés
750 leadott kopogtatócédulából 640-et fogadtak el. Akkor most ő is egy csaló?
2010. márc. 21. 18:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
negm jobbikosként maga budaházy nem érdekel. de az igen, hogy bent tarthatnak valakit 1 éven át előzetesben bizonyítékok nélkül. ez igeni zavar.
2010. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nincs nyilvánosságra hozva semmi a nyomozásból.

Ezekután te honnan tudod, hogy milyen bizonyítékok vannak a rendőrség kezében?

2010. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Semilyenek. Az egyetlen bizonyítékként bemutatott felvételről kiderült hogy kreált, az új heti gyakorisággal gyártott hangfelvételek pedig nem bizonyítékok, csak úgy adják be mint ha azok lennének. Ettől függetlenül Budaházyból simán kinézem, hogy valóban volt köze a magyarok nyilaihoz. Lehet hogy ellentmondásos de én elitélem a magyarok nyilai szervezet tetteit, ugyanakkor nekem szimpatikusak. Mellesleg "Gyurka gyerek" nem csalt, hiszen börtönben ült. A kuruc.info pedig, ha "enyhén" érezni is lehet a hírből hogy kivel szimpatizálnak, akkoris viszonylag korrekten leadta ezt a hírt is, ahogyan legutóbb király képeit is kirakták.

Személyszerint nem tartom helyesnek, de arra van az ovb vagy mi, hogy az érvénytelen szelvényeket kiszűrje. Azzal viszont nem illendő mentegetőzni, hogy a többi párt is csinál ilyet. Nem szavaztam volna Budaházyra. (Nem is tehettem volna) Szerintem ő se szavazna a helyünkben magára.

2010. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tévedés, Bajnai megy Londonba, éli tovább az életét, gágogás nélkül.
2010. márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!