Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a hírről, hogy Szegeden az egyház fog óriási stadiont építeni?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam a TV-ben...

2015. dec. 13. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha azt az egyház is fogja fizetni, akkor tőlem tizet is felhúzhatnak!
2015. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
És az egyháznak honnan lesz hozzá pénze?
2015. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldenek a vatikáni kincsekből!
2015. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy az egyház fogja azt építeni, csak már nem merik bevallani, hogy ez is Fideszes projekt.
2015. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És az mire lesz jó? A papok fognak benne borsót vetni?

Jobb lenne, ha kiállítanák a közepén Orbánt vitrinben.Jól lezárva.Lehet, hogy nagyobb lenne a látogatottság.

2015. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"És az egyháznak honnan lesz hozzá pénze?"


Sehonnan. Ezt is te meg én fizetjük, mint az összes többit.

2015. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzuk a helyzetet...

A sportcélra fordítható társaságiadó-kedvezményekből építenék azt a bizonyos stadiont. Tehát magyarul amit a cégeknek be kéne fizetni az államkasszába bármi másra, na abból lesz ez is. (Én az egészségügyi épületeket renoválnám ebből az összegből nem stadionra költeném.)

2015. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az egyház fogja építeni,csak az egyház kérte Viktortól és ő kegyesen rábólintott.Végülis,lassan már minden faluban lesz stadion,Szeged meg mégiscsak megyeszékhely,nem igaz.Párszáz néző majd ott is lesz abban a qrva stadionban.
2015. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy hete fizettem be az egyházfenntartói járadékot. Hát jövőre nem fizetem, az biztos. Erre kell? Mert ha az árváknak, segítségre szorulóknak, hajléktalanoknak, állatmenhelyeknek, állatvédőknek stb.adna segítséget, akkor még meg is dupláznám. Egy stadiont a lakosság igen szűk rétege használja alkalmanként:ugye kiesnek a nők nagy részben, kiesnek a kisgyerekek, kiesnek az öregek, ki marad? A fiatal-felnőtt férfi lakosság talán 30 %-a. Akkor hány embernek építünk a mindenki pénzéből stadiont?!
2015. dec. 14. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!