Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Uj Csok? Nem hitel reszet Bar...

Uj Csok? Nem hitel reszet Bar listasok igenyelhetik?

Figyelt kérdés
Csak a vissza nem teritendo 10millional feltetel a bar listan nem szereplwa,vagy azt csak a masik 10millio hitelnel nezik?
2016. jan. 2. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha BAR listás vagy nem kaphatod meg az alap 10 milliót sem.
2016. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Sőt. Ha nem vagy BAR listás, de kicsi a hitelképességed akkor sem. Üdv a valóságban.
2016. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen. Udv a valosagban.

Ez megint egy nagyon hangzatos lehetoseg. Csakhogy biztosan nem 200.000 csaladnak ahogyan hangoztatjak. Hiszen az elmult evek devizagondjai miatt szeringned hany csalad marad majd aki megfelel minden feltetelnek? Foleg a khr reszenek?!

Mi is pont ezert akadunk fent. En khr-es vagyok 1,500000 ft-tal a kamatok miatt. Havi 20.000-el torlesztem meg 6 evig. Mellette alberletben elunk ket gyerekkel.

Pont ez menthetne ki minket a kakibol ha lenne sajat lakasunk akkor az alberlet arabol ket ev alatt kifizetnenk ezt a hitelt. De igy..

Amugy sem ertem hogy egy allami vissza nem teritendo osszegnwk mi koze ahhoz hogy khr-es vagyok vagy sem? Azt meg vegkelp nem hogy ez a kitetel csak a 10 milliora vonatkozik.. az alaposszeget megkaphatjuk igy khrlistaskent is

2016. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!