Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én gondolom soknak a...

Csak én gondolom soknak a Steiner féle átalakított XDM márkájú horvát pisztolyokért 250 ezret?

Figyelt kérdés
Lehet csak 800 gramm a tömegük nem külső kakasos, meg csak elég a ravaszt meghúzni, nincs biztosító de akkor is az amibe kerülnek csak negyedmillió. A Keserű cég 30 ezrekért szórt ki átalakított pisztolyokat, mert így tudta eladni őket, rendes 50 ezres áron nem tudta eladni senkinek.
2016. jan. 3. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megveszik, akkor ér annyit valakinek. Az átalakított fegyverekenek van egyfajta kultusza egy szűk körben. Bár szerintem ez olyan, mintha valaki vesz egy kerekek nélküli kiselejtezett F1-es kocsit és a kertben bürrög a volánja mögött :)
2016. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem vették még meg, több hónapja hirdetik.
2016. jan. 3. 11:10
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Marha lusta vagyok utánna járni de

a. Valamiért ennyibe került és nem akar rajta bukni

b. Egyszerűen csak ennyire tartja és jelenleg nem kell nagyon a pénz

c. Vár egy madárra


Minden annyiba kerül amenyiért el lehet adni (ahogy fent is írták) ha nem lehet ennnyiért akkor majd viszi le az árait

2016. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 árokpart ***** válasza:
Nem nem csak te gondolod soknak hanem az is. Steinerékre ilyen téren szerintem ne alapozz, mert sajnos sohasem lesz olcsóbb. Azért nem, mert a gyakorlatban a felső tízezer részére készült igazából a magánszemélyek számára is elérhető termékek és Ők mindig meg fogják tudni ennyiért, sőt drágábbért is vásárolni. Sajnos ha komolyabb élesből átalakított acél riasztó pisztolyhoz szeretnél jutni, akkor ki kell várni a szerencsét mikor egy vadászüzletben találsz netán egy már megunt használt darabot. Azt elérhető áron meg is kapod. Tudom mert én is így jutottam egy használt élesből átalakított Vektorhoz, szerencsés áron mindössze 20 ezer ft-ért. Ha Pesti vagy akkor mese nincs, fel kell kerekedned és figyelni a vadászboltokat, kérdezgetni, ismerősök ismerősétől stb. Mi átlagemberek soha nem fogunk tudni a Steineréknél vásárolni. Szomorú de ez az igazság.
2016. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!