Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a leghitelese...

Szerinted melyik a leghitelesebb magyar hírportál?

Figyelt kérdés
Az index.hu és stop.hu-ra lennék kiváncsi, te hogyan vélekedsz ezekről. Aztán a kuruc.info és barikad.hu-ról is. A végére írd le melyik párttal szimpatizálsz, vagy hogy független vagy-e?
2010. márc. 25. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
független. szerintem nincs pártfüggetlen nagyobb hírportál (sajnos). legalábbis ha valaki talált az szóljon.
2010. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván mindegyik hírportál ferdít valamennyit ergo maga egy hírportál nem hiteles szerintem, maximum a hír. Ha így kéne válaszolnom akkor azt mondanám, hogy az a hírportál hiteles amelyik többnyire (!) tényekkel, képekkel esetleg videóval támasztja alá a híreit, vagy egy független hírportálról másolja le a híreket.


A stop.hu-t nem nagyon olvasom, és a barikádot sem.


Az indexről annyit tudok nyilatkozni, hogy a hétköznapi hírekben nem ferdít, tehát hitelesnek mondható, viszont amint politika kerül képbe, a mostani kormánynak próbál a kedvében járni a híreivel, az ellenpártokat megpróbálja lejáratni, mellesleg a szerkesztői között pár drogos is van, akik bevallják, hogy drogoznak.


Kuruc.info, hát... a szóhasználatával sokszor nem értek egyet, viszonylag hitelesnek tartom (bár ők is szoktak ferdíteni), csak ezen az oldalon merik kimondani hogy igenis van cigánybűnözés, antimagyarizmus stb. És amiket mondjuk saját szememmel láttam (pl. óriási segélyosztás szolnok megyében, kurv@magyarozó roma srácok, stb.) azokat ők leírják, míg mondjuk más hírportál hallgat róluk. De ismétlem magam, minden hírportál ferdíthet.


A Jobbikra fogok szavazni.

2010. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Én politikából nem veszem készpénznek egyik hírportált se, de amúgy MTI.
2010. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is kopp ezen a véleményen vagyok, mint te, második válaszoló. Bár nem szoktam egyiket se nagyon nézegetni, csak ha belinkelnek ide cikkeket.
2010. márc. 25. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
hja talán mti a leghitelesebb
2010. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a Bar!kád.

Az indexről meg ennyi a véleményem:

http://www.youtube.com/watch?v=dlTLIgajoLU&feature=player_em..

2010. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
tudtam hogy jön egy jobbik nagyokos és bemondja a barikádot:D
2010. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

38% nem unod még? mert én már igen. A kérdező véleményeket kért. Nem pedig azt ahogy te fröcsögsz.


"na idejött egy liberális kistáska aki nem tartja hitelesnek a barikádot" lehetne ugyanezt mondani rád. mégsem teszi senki. Nyugodj le szerintem, igyál meg egy pohár jófajta bort, és a kérdésre koncentrálj.

2010. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
már válaszoltam a kérdésre 2szer is. de neked látom még mindig nem megy a kérdés megválaszolása.
2010. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:31


Jó olvasást.

2010. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!