Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fideszesek! Szerintetek is...

Fideszesek! Szerintetek is szánalmas Nyugat-Európa, hogy többkulcsos adó van feléjük?

Figyelt kérdés

Szánalmas, ez a komcsi tempó, amit arrafelé diktálnak. Elszedik a gazdagktól, hogy a szegényeken segítsenek.

Meg is látszik, hogy rohad szét a rendszerük, miközben mi sorozatosan az élre törünk az EU-n belül a fejlődésben!


2016. jan. 16. 02:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

[link]


Nem csodálom, hogy már többször említették, hogy nekik is egy Orbán Viktor kéne a jelenlegiek helyett. :)) A megszállókkal is jobban elbánna!

Orbán Viktor minden téren jobban teljesít!

2016. jan. 16. 02:02
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez elég gyengére sikerült.

Tudtok ennél jobbat is. A diktátor, mutyi, illiberális, náci szavakról például teljesen megfeledkeztél, továbbá Orbán testmagasságát sem méltattad.


De biztos fáradt vagy, így most elnézem.

Feküdj le alukálni, hogy reggel újult erővel fojtathasd.

Jóéjt! :)

2016. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2


Miért, neked talán nincs bajod a nyugat-európaiakkal?

Miért van náluk többkulcsos adó, amikor az csak elszedi a gazdagoktól a nehezen megkeresett euróikat és odaadja a szegényeknek, akik mindenféle semmirekellő munkát végeznek?

2016. jan. 16. 02:26
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Annyi közöd van a gazdasághoz, hogy tudod az adó %-át? Ügyes vagy, de a többiről fogalmad sincs. Ki kellett volna járni a közép iskolát, de a szarkazmusod nagyon humoros. A szegénynek hiába adsz pénzt, ha nem tud bánni vele és a gazdag se véletlenül lett gazdag. Aki nem életképes, azt sajnálnom kellene?
2016. jan. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4


Te miről beszélsz?

Én sem szeretem a szegényeket, nem tartom őket méltónak az életre, akár csak te! Én is igazi, keresztyén fideszes vagyok, aki még nagyon magyar is és el akarom őket taposni! Miért nem értitek meg, hogy egy oldalon állunk?

2016. jan. 16. 02:43
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Ezek szerint te a szegények közé tartozol.

Tudod egyáltalán, hogy a kereseted hány %-a szja?


Segítek.

2003-ig 20%

2010-ig 18%


2010 óta 16%


Akkor meg mi a lófszt sírsz?

Kevesebbet adózol hülyegyerek!

Pontosabban adózik apád, mert 14-15nél nem lehetsz több.

2016. jan. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Ott más a mentalitás.

Itt azért kellett, mert még a NAV-nál is minimálbérre volt mindenki bejelentve, hogy ne kelljen adózni.

Egyébként meg ahogy már írtam, aki szegény a környezetemben(és tényleg az, nem csak mindenféle baloldali felmérés által, ahová már azzal is be lehetett kerülni, ha nincs wellness minden hétvégén), az olyan is, 8 általános, a munka meg büdös.

2016. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

# 6


Már hogy adózna kevesebbet???

Hallottál már adómentes minimálbérről? na az az ami már nincs, így adójóváírás sincs.


Teát többet adózik aki keveset keres.

2016. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Ti meg hallottatok már a közös teherviselésről?


2 millió piacon dolgozó ember tart el 8 milliót oktatásostul, egészségügyestül...


hát menjünk már a jóbüdös fenébe...


Ausztriában fordított az arány, azért tehetik meg a többkulcs luxusát.

Mert az. Luxus.

2016. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Egyébként azt magyarázza már el nekem valaki, hogy miért a szolidáris baloldal akar ide neoliberális (usa minta) kapitalizmust?!

Magán EÜ, magán nyugdíj, olcsó benzin, alacsony adók...


(de persze csak a többkulcsos SZJA után... mert az jár, szemét diktátorbán és a szemét csókosai pföjjj)

2016. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!