Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek fontosabb...

Hogy lehet valakinek fontosabb hazája, mint a saját élete és/vagy családja?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberekkel valami baj van?

Ilyeneket írnak,hogy a "haza többet ér,mint az életem",meg ilyen furcsaságok.


Szerintem olyan,hogy "haza" nem létezik.

Az nem a te tulajdonod,mert az egy közösségi "hely".


Az otthonom az én lakásom,én házam,és az mindegy hol van,a lényeg,hogy jól érezzem magam.


2016. jan. 17. 02:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Úgy kedves ecsém, hogy ha a haza elvész akkor az életed is, és nem csak a te életed még az unokáidé is. Soha többé ember módjára élni nem fogtok.
2016. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Jól van, de te normális ember vagy, nekik meg félre van csúszva az életük és valamibe kapaszkodniuk kell.

Ezek a gyerekek pont olyanok, mint azok az arab fiatalok, akik Európából mennek az ISIS-hez harcolni, mert itt nincs életük.

2016. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Akinek a tsúkszaros élete fontosabb mint a hazája az egy gyáva féreg és ki kell végezni!
2016. jan. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Ez ilyen nép lázító kérdés akar lenni vagy tényleg ilyen buta vagy? Nem azt mondom, hogy nekem lenne bátorságom harcolni a hazámért, ha tudnám hogy esélytelen. Viszont nem számít semmit 1 élet a 7 milliárdból. Csak fel kell fogni, hogy nem te vagy a világ közepe.
2016. jan. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Az egész azzal kezdődött, hogy nem sikerült a rendszerváltás.
2016. jan. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Úgy kedves ecsém, hogy ha a haza elvész akkor az életed is, és nem csak a te életed még az unokáidé is. Soha többé ember módjára élni nem fogtok.

"


Nem vagyok az öcséd.Gondolom te minden honfitársadat testvérnek tekintesz.


Ha meghalsz a háborúban,akkor mi értelme volt,az egésznek?Meghaltál.Nem élsz tovább.Azok a gazdag emberek élnek tovább,akik bábuként használtak téged.

2016. jan. 17. 02:39
 7/20 A kérdező kommentje:

"Az egész azzal kezdődött, hogy nem sikerült a rendszerváltás."


Ilyen kommunista társadalmi berögződéssel,hogy sikerülhetett volna?

Beleszólnak az emberek magánéletébe,megmondják hogyan élj.

Bábuként tekintenek rád,bezzeg a kapitalizmusból te semmit nem érzel,csak "imádkozzál,dolgozzál,ku-ssoljál elv" uralkodik.Uram-bátyám-nacionalista beidegződés.


Ezeknek az embereknek nincs igényük a szabadságra,nekik jó az úgy,ahogy az állam akarja.Lusták gondolkodni.

2016. jan. 17. 02:43
 8/20 A kérdező kommentje:

" Viszont nem számít semmit 1 élet a 7 milliárdból. Csak fel kell fogni, hogy nem te vagy a világ közepe."


Egy háborúban nem egy ember élete a tét.

És mindenkinek önmaga jelenti a világot.


Miért kellene nekem azért meghalnom,hogy pár gazdag ember élvezze tovább az életet,akik a háborúkat szítják?

2016. jan. 17. 02:46
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Már úgy értem, hogy nem sikerült a rendszerváltás, hogy a magyarok valóban még mindig úgy gondolkodnak, mint a szocializmusban és ez jelenti a problémát, csak ők ezt az egészet rákenik a demokráciára, hogy azzal van probléma. Közben meg nem, a probléma velük van, mert nem bírnak a demokráciával élni.
2016. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha valakinek egy ideológia fontosabb életénél, sőt, becsülendő. A baj szokás szerint akkor van, ha ezt másokra is kötelezővé akarja tenni.
2016. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!