Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Drechsler Miksa...

Mit gondoltok Drechsler Miksa főrabbi alábbi szavairól?

Figyelt kérdés

96 éves korában Drechsler Miksa a Temesvári főrabbi az alábbi kijelentést tette.:


"Ti, magyarok vagytok a legősibb nemzet, minden ma élő nemzet közül. Ezt mi, zsidók, nagyon jól tudjuk. Még a kivonulás előtt, Egyiptomban, már ott is megjelentek lovasaitok, és tudtuk rólatok, hogy már ősidők óta léteztek. Amikor a XIX. század végén, a kiegyezés után, a kultúrpolitikai terrort már nem lehetett fenntartani tovább, a tudományos kutatásban újra felbukkant a szkíta-hun irányzat, osztrák ügynökök kerestek meg, komoly összeget ajánlottak, hogy a dolog ne derüljön ki. És mi meg is tettük a megfelelő lépéseket."



#magyar #zsidó #hun #szkíta #Drechsler Miksa
2016. jan. 23. 02:24
1 2
 1/15 Rubicon87 ***** válasza:
61%
Kérnék egy forrás. Hivatalost!
2016. jan. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Hol? Mikor? Kinek?

Linket!

.

Legalább azt írjad meg, hol szedted az idézetet!

2016. jan. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy neked kedves kerdezo teljesen elment az eszed ha elhiszed hogy ez az idezet hiteles.

Ja, kb ezt gondolnam

2016. jan. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
96 évesen én is hasonló eszetlenségeket fogok mondani
2016. jan. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Utánaolvastam. Íme egy forrás : [link]


Én nem hiszem, hogy ebből bármi igaz lenne. A kedvenc idézetem az oldalról : MAGYAR VAGYOK, ÖRÖK GYŐZTES!!!!

:xd

2016. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

vmelyik pápa mondott olyat,hogy van a vatiban egy irat,aminek nyivánosságrahozatalára még nem készült fel a viág. És a történelem újraírására adna okot. Sokan nem fogadnák el még most,így nem hozta nyilvánra,csak egy két szólt szólt róla.


Rólunk volt szó,hogy ősi nép vagyunk,meg nagy szenvedés vár még ránk,de leszünk mi még újra nagy és büszke nemzet. A magyarságnak vmi küldetése van meg ilyesmi.

Aszem vi pápa mondta 1970-benn vmikor.

Nézz utána aztán döntsd el hiszed e.

2016. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

"Aszem vi pápa mondta 1970-benn vmikor"


1970 ben Paulus VI volt a Papa te szerencsetlen hulye, es semmi ilyesmit nem mondott


Istenem mi tortenik abban az orszagban, mindenki megbolondult ??

2016. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


Te szerencsétlen hülye!


VI Pál volt és a következőket mondta Kádárral való találkozása után.:


A Vatikán szigorúan őrzött iratainak nyilvánosságra hozatala megrendítené a magyarság valós őstörténetét, történelmi küldetését nem ismerő európai és egyetemes közvéleményt és átrendezésre kényszerítené a történelem oktatását.


"Az iratok titkosságának feloldása ma még nem lenne megalapozott cselekedet, mert az emberiség nem érett az ismeretanyag lojális megértésére. Napjainkban még feszültségeket keltene az iratok közzététele. De el fog jönni, majd azaz idő, amikor őszinte tisztelet és csodálat fogja övezni a magyarságot."

2016. jan. 23. 10:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Öreg volt már...
2016. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt,hogy rendkívül lelkesítő,ha valóban ezt mondta,de azért tekintettel,hajlott korára.
2016. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!