Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még most is vannak akik azt...

Még most is vannak akik azt hiszik, hogy nem lesz polgárháboeú vagy újabb rasszista hullám? Oda-vissza támadások, verések a "menekültek" és az európaiak között?

Figyelt kérdés

[link]


( Akinek nem felel meg a 444 az nézzen utána azon a honlapom, amelyet ő szokott nézegetni. Facebook-on láttam a hírt. )


Már most elkezdődött. Eddig még csak tüntettek a menekültek ellen, most már reagálnak is.

Félig meddig jogosan. Megöltek egy svédet, ez ellen tenni kell. Ha meglincselték volna a gyilkost, teljesen természetes. Ez a természet rendje, ez bizonyos szinten normális ( minthogy bosszút állnak ).

Ellenben 100 fős vagy nagyobb csoportban menni és "menekülteket" verni már nem normális. Ez már túl megy a természetes bosszú határán.


Viszont a kérdés: még most is vannak, akik azt hiszik, hogy nem lesz ezeknek következménye? Ugyanmár, az egész csak hónapok kérdése.

Nyugaton ( Svájc, Ausztria, és mindenhol ahol tudnak ) fegyverkeznek az emberek. Egyre több a rasszista és / vagy "menekült" ellenes csoport. Ez már vissza fordíthatatlan. És még csak most jön a java: ahogy jön a jó idő és a tavasz, még többen fognak jönni. Akár kétszer annyian mimt tavaly.


2016. jan. 30. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az sem normális, ha meglincselik, de ez magánvélemény. Azzal egyetértek, hogy más menekülteket megtámadni azért, mert valaki megölt egy svéd nőt, ostobaság és bűn.


Már régóta mondom, hogy ennek az egésznek rossz vége lesz. Ha nem is feltétlenül fegyveres polgárháború, de egyre több ilyen csoport, és előbb-utóbb teret nyernek a szélsőséges erők, akik alapvetően átformálják majd a mai társadalmi struktúrákat. Szerintem negatív irányban, a kulcs pedig a közbiztonság megtartása/megteremtése lesz.

2016. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%

Éppen ezért volt kár befogadni őket...

R.I.P. Europe

2016. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmi ilyesmi nem lesz. Ezek olyan kicsi 'szervezetek'. Tévedsz ha azt hiszed, hogy a nyugati emberek majd utcára mennek.

Ha holnap a 'menekültek' megerőszakolnak 1 millió németet akkor sem fog senki utcára menni.


Sajnos. Ezeknek csak a probiotikus joghurt létezik.

2016. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem. Valamennyire természetes ez a reakció, az ő logikájuk szerint a megfélemlítés majd elrettenti a bevándorlók közti bűnözőket. A valóságban viszont az ártatlanokon való megtorlás csak feszültséget kelt a felek közt.


Szerintem eddig egész jól tűrte az EU a dolgot (sokkal jobban is eldurvulhatott volna mostanra a helyzet szvsz), elvégre tényleg egy komoly, feszült nyomás Európára nézve ez a hirtelen jött áradat (eddig is folyamatos volt a bevándorlás, de szabályozottabb módon, időben és földrajzilag jóval egyenletesebben).


Nem lesz ebből polgárháború, egyszerűen csak be fogják dobni a durcát a nyugati országok, és komoly szigorításokat vezetnek be az üggyel kapcsolatban. Persze semmi sem lehetetlen, de megalapozatlanabb azt állítani, hogy ebből biztosan polgárháború lesz, mint az ellenkezőjét.

2016. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs rasszizmus. Ok és okozat van. Akció és reakció. Ha én bottal ütlegelek egy kutyát, és az megharap, akkor nem a kutya a hülye.
2016. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
szerintem ezt az egész balhét ellehetett volna kerülni úgy, hogy amikor már lehetett látni, hogy RENGETEGEN jönnek akkor leülnek Brüsszelbena nagyokosak, és kitalálják melyik ország hány menekültet fogad be. Aki egy kicsit túlvállalja magát az kap + pénzt... A másik, hogy egyből egy határzár kellett volna Macedóniánal&Bulgáriánál vagy Görögországnál és csak alaposabb vizsgálat után engedjük be őket... (ujjlenyomatot veszünk stb.) Így tudnánk ki merre hol van és mit csinál... Nem ilyen összevisszaság lenne mint most van...
2016. jan. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmiféle polgárháború. A menekülteket szépen befogadjuk, a bevándorlók lassan integrálódnak, a szélsőjobboldal visszaszorul és rövidesen létrehozzuk az Európai Egyesült Államokat, amely a világ elsőszámú vezető hatalma lesz, a kultúra és a gazdaság virágzó centruma.

A Közel-Kelet a 2008-ban létrehozott Mediterrán Unió részeként szintén békés és normális térség lesz újra.

2016. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7# Igen, én is valami ilyesmire gondoltam.



Tavaly, az első hónapban. Aztán megláttam, hogy nem olyan béke szerető emberek, akik minden segítségnek örülnek, hanem....

Agresszívak, kulturálatlanok, követelőznek és ha 1000-ből 1 akar integrálódni, össze tehetjük a kezünket.

2016. febr. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!