Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok WN azzal védi a holokauszt...

Sok WN azzal védi a holokausztot (legalábbis azt a részét, amit nem tagad), hogy az izraeliták között magas volt a baloldaliak aránya. Ezek szerint az emberek szerint most is jogos lenne tekintve, hogy a többségük liberális?

Figyelt kérdés

A kérdés a lehető legkevésbé provokatív módon van megfogalmazva. Lehetőleg ne töröljétek, kösz!


Mint azt tudjuk, szélsőjobbos körökben divatos nézet, hogy a holokauszt jogos volt, mert a nácik csak a visszaütöttek az izraelitáknak, akik egyrészt baloldaliak voltak, másrészt bojkottot hírdettek a német termékek ellen.


Arra lennék kíváncsi, hogy akik ezt a nézetet osztják (megjegyzem, én nem), azok szerint most is elfogadhatóak lennének a faji törvények, a zsidóság elkülönítése, esetleg a kényszermunka, tekintve, hogy a többségük liberális?


2016. febr. 13. 00:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
4%

"Mint azt tudjuk, szélsőjobbos körökben divatos nézet, hogy a holokauszt jogos volt"


Szélsőjobbos körökben vagyok. Egészen más az álláspontom/álláspontunk a holokausztról. Olyan állásponton vagyok, amit a gondolatrendőrség börtönbüntetéssel torol meg.

Nem tudok mit mondani sem a jogosságára, sem a nem jogosságára....

2016. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Szándékosan utaltam rá, hogy arra a részére vonatkozik a kérdésem, amit nem tagadtok.


Miért kell magamat ismételnem, felesleges köröket futnunk?

2016. febr. 13. 01:21
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mit vártál szélsőjobbosoktól, őszintén?
2016. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Semelyik részéről sem lehet úgy beszélni, hogy az ne ütközne törvénybe. A hivatalos álláspontban kell hinned és kész.


Ha elmondom a véleményemet "arról a részről amit nem tagadok" az már azt feltételezi, hogy bizonyos részit tagadom. Amit természetesen nem teszek mert törvénybe ütközik.

2016. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Meg amúgy is ebben a formában megválaszolhatatlan a kérdésed.


"azok szerint most is elfogadhatóak lennének a faji törvények, a zsidóság elkülönítése, esetleg a kényszermunka, tekintve, hogy a többségük liberális?"


Erre van jó válasz szerinted? Ha a véleményem az, hogy igen elfogadható (persze nem ez a véleményem) azzal törvényt sértek. Ha azt írom, hogy nem elfogadható azzal nem a véleményemet mondom (persze ha az lenne a véleményem, hogy elfogadható).

2016. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem kell paranoiásnak lenni, itt naponta van burkolt vagy burkolatlan holotagadás, eddig két embert büntettek meg, akik fészbúkon a saját nevükkel holokamuztak, az egyikük pont egy izraelita oldal posztja alatt.
2016. febr. 13. 02:24
 7/29 anonim ***** válasza:
6%

Bizonyos elméletek szerint 300 ezer zsidó vesztette életét a munkatáborokban, a hivatalosan elfogadott 6 millió helyett. A zsidókat elsősorba munkavégzésre deportálták. Nagyon sokat elengedtek közülük. Erdeti elbocsájtó levelek is vannak Auschwitzből. Vannak olyan táviratok amiket a hozzátartozóknak küldek, ha a táborban raboskodó elhunyt. Vannak dokumentumok a táborban köttetett esküvőkről, szülésekről, a rabok szórakoztatására rendezett koncertekről.

Természetesen ez is emberiség ellenes cselekedet, de közel sem olyan vészes mint ahogyan az be van állítva. És főleg nem módszeresen megszervezett népirtás.


Vannak ilyen elméletek. Amitől én természetesen elhatárolódom.

2016. febr. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Vannak akik azt állítják, hogy ha vesszük a zsidóság összlétszámát a deportálások elöttről, ebből kivonjuk az ominózus 6 milliós számot, majd ezt összevetjük a jelenlegi lélekszámukkal, fizikai képtelenség, hogy ennyi idő alatt ilyen összlétszámot érjenek el újra.


Ami megint csak abszurd és nevetséges állítás.

2016. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%
Igen szerintem most is elfogadhatóak lennének azokhoz hasonló történések, én is szélsőjobbos vagyok. De nem az a baj a zsidókkal, hogy liberálisok, akkor sem az volt a baj. Hanem az a baj, hogy nem asszimilálódnak, elkülönülnek, lenéznek, gyűlölnek mindenki mást, és egy sereg szörnyű emberi tulajdonsága van a 95-99%-uknak (beképzeltség, kiválasztottságtudat, rasszizmus, sovinizmus, más népek gyűlölete, önzés, anyagiasság, stb.).
2016. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Csatlatokozom az előttem válaszolóhoz, ez még nem is lenne baj.

Ha nem arra hajtanának, hogy stop só programmal tegyék tönkre a gyerekeink egészségünket.

Max Gerzson volt a sómentes diéta kieszelője, ő neki is el kellett menekülni németországból.

Ma a családja rákbetegeket "gyógyít" sómentes diétával.


Tejfalussy András jó hogy nyilvánosságra hozta ezeket a dolgokat.

Kormányunk kb fél milliárd forintot ölt bele a stop só programba

[link]

2016. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!