Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még az IMF szerint is jobban...

Még az IMF szerint is jobban teljesít Magyarország. Most már elhiszed, hogy valóban így van?

Figyelt kérdés

[link]


Sőt még Brüsszel is csupa jó dolgokat jósol:

[link]


A külföldi elemzők is szanaszét dicsérik Magyarországot! Hamarosan jöhet a felminősítés:

[link]


Kételkedik még valaki ?


2016. febr. 16. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon savanyú lesz ez a szőlő:D

Merkel is megbukott, mi kell még?:D

2016. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Tök jó csak az a baj hogy hiába dübörög a gazdaság a minimálbér még mindig 70 ezer forint.
2016. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szép ez a felminősítés, csak az a gond, hogy jelenleg még a bóvli kategóriában vagyunk, szóval nem túl nagy szám innen feljebb lépni.
2016. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem én, már csak azt nem értem, hogy ezek a pénzek miért stadionokba meg a politikusok zsebébe mennek ?
2016. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

Pár éve, amikor szidták Magyarországot, mint a bokrot, akkor nem voltatok ekkora haverok!

Pár éve, amikor szidták Magyarországot, mint a bokrot, még nagy haverok voltatok!


(Ki-ki vegye magára azt, amelyik rá vonatkozik!)

2016. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezt mindenki tudja, hogy jobban teljesít és ezért tüntetnek és sztrájkolnak az emberek, ha jobban teljesít akkor jobb béreket is tud adni.
2016. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig is elhittem, hogy jobban teljesítünk, csak mindig a mértéken voltam fennakadva, ahogyan most is.


(sorrend:S&P , Moody's , Fitch)

Megnéztem és Románia(BBB-,Baa3,BBB-), Szlovákia(A+,A2,A+), Lengyelország(BBB+,A2,A-), Szlovénia(A-,Baa3,BBB+) és Csehország(AA-,A1,A+) még mindig jobban teljesítenek, sőt ezekben a kategóriákban is felettünk állnak.


Szerbia és Horvátország (utóbbin meglepődtem, jó tudni) vannak alattunk, de nem jelentős (szerintem) a különbözet.


Próbáltam közeli országokat felsorolni, és remélem jól látható, hogy még mindig túl van propagálva a fejlődésünk.

2016. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Igen, elhiszem!!!

SZERETLEK VIKTOR ÚR SZERETLEEEK!!!

2016. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Pár éve, amikor szidták Magyarországot, mint a bokrot, akkor nem voltatok ekkora haverok! "


De ti meg milyen jó haverok voltatok akkor...

2016. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond hogy minimális a javulás, és ezzel együtt még mindig a bóvli kategóriában vagyunk.


A másik hogy a magyar gazdaságot az EU pénzek és az Orbánék által kivetett újabb adók tartják életben nem Orbánék.



és végül de nem utolsó sorban a külföldi elemzők elég nagy részben nem a valóságnak megfelelő adatokból dolgoznak, itt csak a közmunkát említeném ami köztudottan nem termel jövedelmet viszont az adófizetők pénzét költik el rá. Ez nem munkahelyteremtés hanem segélyosztás.


Én ennek ellenére minden kis jónak örülök de azt látni kell hogy hat év alatt amióta Orbánék kormányoznak ezek nem nagy eredmények. Ennél azért lehetett volna sokkal hatékonyabban is kormányozni, főleg annak tükrében hogy azt mondta Orbán mikor megnyerték a választást hogy kész terveink vannak a gazdaság motorjának a beindítására, sajnos ez a motor még mindig a beindításközeli álapotban van.

2016. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!