Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért most van aktualitása...

Miért most van aktualitása ennek az egész "zsidómizériának"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok antiszemita sem és provokátor sem (de a másik fél sem), mielőtt bárki azt hinné a kérdés feltevése kapcsán, pusztán értetlenül állok az előtt, hogy a holokauszt és a világháború után miért pont mostanában kezd ennyire felplankolódni ez az egész? Eszünk ágában nem volt tagadni a holokausztot, már 30 éve is tanultunk róla az iskolában, de a törvényhozás most foglalkozik vele ilyen intenzíven először. Ugyanez a MÁV pereléssel is STB STB. Miért PONT most?
2010. márc. 31. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Jobbik
2010. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos mindig aktualitása van, pedig az lenne a logikus ha soha nem lenne aktualitása. Nem kellene a magyar embereknek azzal foglalkozniuk (főleg ennyit nem), hogy a zsidókkal mi történt. Elvileg semmi közünk hozzá.

Egyébként a jelenlegi háború is oka. Ha valaki azt meri mondani, hogy izrael jelenleg népírt, akkor jönnek a holokauszttal. Tudniillik ez a mentségük a háborúsdira. Aztán megkérdőjelezzük hogy volt-e egyáltalán, erre hoznak egy olyan törvényt, amely kimondja hogy megtörtént.

2010. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

véletlenek, lehet most bújik ki a szög a zsákból.

simán lehet, hogy ennyire hülyék a pártok odabent, hogy olyan döntéseket hoznak amivel a jobbikot erősítik.


mondjuk abban biztos vagyok, hogy tudatosan erősítik a kormányok meg izrael az emberekben a rasszizmust és az antiszemitizmust.


kb ugyanaz, amikor itt az oldalon egy ember elkezd provokálni jobbikkal kapcs, és addig-addig provokál amíg nem akad egy olyan jobbikosra aki lezsidózza. Ebből pedig levonja bizonyításként, hogy a jobbikosok antiszemiták és terjeszti.



lehet még az is, hogy a jobbik intézi így a dolgokat és mögötte izrael áll, de ezt a feltételezést inkább kiröhögöm.

2010. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert a válságot rá kell kenni valakire, ahelyett hogy gondolkodtunk volna hogy nem veszünk meg mindent hitelre, mi kisemberek. Másrészt meg azért mert Vona Gábor kiadta a parancsot.
2010. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Egyébként meg a jobbikosok 90% antiszemita, ez egyértelmű, nem értem mit kell tagadni (illetve értem).
2010. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
jah szerencsétlen, a válság előtt nem volt zsidózás, nem volt cigányozás, sőt jobbik előtt sem volt semmi zsidózás cigányozás mi?.........
2010. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nah és ezzel mit bizonyítottál most?
2010. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyítani? Én nem akarok bizonyítani, tezsvír. Sőt legyél csak antiszemita, te magad emeled fel a zsidókat. Neked milyen bizonyíték kell? Te úgysem hiszel a fülednek sem a szemednek sem. De gondolom most vitába akarsz majd szállni, mert nem érted mire is gondolok.
2010. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz értelmesen beszélni, akkor ne írj ide.
2010. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!