Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán megint elintézte? EB...

Orbán megint elintézte? EB kijutás után Oscar díj?

Figyelt kérdés
Ugye köztudott, hogy a kutya nem akart pénzt adni a Saulra, a filmalap lökte meg őket.
2016. febr. 29. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az EB-t az UEFA-nak köszönhetjük (emelték a létszámot), az Oscar díjjal kapcsolatban meg nem tudom eldönteni, hogy melyik a rosszabb. Provokálsz, vagy tényleg ennyire nem tudsz gondolkodni.
2016. febr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nézz már rá a ranglistára...

Mikor vagy nagyobb király?

Ha első helyen vesznek fel egy suliba a 350 pontoddal vagy mikor épp hogy bekerülsz 100.-ként a 450 pontoddal?

Na ugye, hogy ugye?

2016. febr. 29. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

# 2/2 Időpont ma 12:20


A ranglista meg nem az EB te ökör.

2016. febr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jah, igazad van, semmi köze hozzá, áh hol :D

Pont ezáltal lehet felmérni, hogy mit is jelent az adott évben kijutni valahová, direkt ezért hoztam a felvételi pontos példát.

A jelzők használatát meg befejezhetnéd.

2016. febr. 29. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Jaj istenem ezt a nyomorult felfogást, tipikus magyarok ha nem jutunk ki vagy nem nyerünk meg valamit az a baj ha 40 év után EB és Oscar díj akkor az, eldönthetnétek már végre mit akartok. Szerintem nagyon is szép dolog hogy végre Oscart nyertünk és én az EB-nek is örülök, mert persze nem sok vizet fogunk zavarni de legalább ott vagyunk.
2016. febr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

# 4/5 Időpont ma 12:38


Ő, nem. A te példád rossz, mert az két iskola, és két külön verseny, és semmi köze az EB-nek (Nézd meg arról a listáról kik nem jutottak ki előlünk, és kik igen mögülünk már rendezések óta...).


Az EB-re csak és kizárólag azért jutottunk ki, mert 24-re növelték a létszámot. Az Egervári-féle válogatott is kijutott volna, ha akkor 24 szereplős az EB.


Ökör meg szimplán azért vagy, mert azt hiszed a fentieknek bármi köze van vityatyádhoz.

2016. febr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

De valahogy az Oscar kapcsán nem látom Orbán önelégült "na ugye" posztját.

Sokat elárul rólad, hogy ahelyett, hogy az alkotóknak gratulálnál a vezéred fényezésére használod ezt a sikert.


Ehhez Orbánnak semmi köze sincs.

A filmalap az elmúlt években nem ezt az egy filmet támogatta, hanem közel 500-at - mégis csak ez lett Oscar-díjas.

[link]

Ja, és nehogy már elájuljunk a nagyvonalúságuktól, hogy a mi pénzünkből kegyeskednek támogatni is valamit,nem pedig az utolsó fillérig lopják el az egészet!

2016. febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azért nem semmi, hogy aki "utálja" Orbánt, az sokkal többet képzel róla, mint a birkái :)
2016. febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Oscar díjosztón csak egymás buksiját simikézik a kiválasztottak. Nincs köze Orbánnak a témához.
2016. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az EB-re azért jutottunk ki, mert Böde száz kiló, b.aszd meg, és földhöz b.aszta a norvégokat.

A Sault nem láttam, arról nem tudok nyilatkozni.

2016. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!