Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Pszichológiai rendellenesség,...

Pszichológiai rendellenesség, hogy nem bírom feldolgozni a politikát és a társadalmat, ezért animékbe menekülök előle?

Figyelt kérdés

A gazdasági helyzet, migránsinvázió, túlzásba vitt politikai korrektség. Olyan érzésem van, mintha az emberiség hanyatlását nézném végig, én meg nem akarok ennek része lenni. Tehetetlennek érzem magam. Mit tudnék csinálni? Az emberek szerint talán az segítene, ha rendeznék egy tömegmészárlást a túlságosan PC embereken, de az nehezen kivitelezhető. Depresszió közeli állapotban vagyok, amikor megyek metróra, mindig elegem van az emberekből, valamint sokszor már inkább cinikusan látom a dolgokat és hogy nincsen jövő.


Így próbálom magam elzárni a világtól és animéket nézek. Ott nem emlékszem ezekre a dolgokra.


2016. márc. 18. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a jelenlegi helyzetben egyre több a mentálisan sérült ember Magyarországon.

Ki így, ki úgy bolondul meg. Te így.

Néha amúgy nekem is vannak olyan pillanataim, hogy keresek egy kötelet, aztán egy jó erős ágat.

2016. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Ezt jó tudni, valaki együttérez.
2016. márc. 19. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked leginkább erre van szükséged.
2016. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MZ.per.X ***** válasza:

Na ez a baj, hogy az emberek két pofára tömik a propagandát meg a rémhíradót. Közben messze nem csak szar dolgok történnek.


Animék helyett meg inkább tanulj, képezd magad, nézz tutorial videókat, azokkal előrébb is leszel.

2016. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Multicégnél vagyok programozó, nem tudom innen hová képezzem tovább magam.
2016. márc. 19. 00:22
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj, tanújjá meg képezzé, képezzé és tanújjá!!!
2016. márc. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Multicegnel programozo, az azert nem a tudas teteje (lasd a kerdesedet)

Peldaul, tanulhatnal pszichologiat, estin. Az egyik legerdekesebb tema (az IT mellett)

2016. márc. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé úgy írsz, mint valami világfájdalmas kamasz. Majd kinövöd.
2016. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Az is egy pszichológiai rendellenesség, hogy ha valaki olyat ír ami nem tetszik neked akkor egyből sírva rohansz töröltetni a moderátorokhoz?
2016. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem én töröltettem, valaki más jelenthetett téged. Én nem vagyok liberális.
2016. márc. 20. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!