Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem árul el sokat...

Csak szerintem árul el sokat Sandersről, hogy még a saját népe sem támogatja? Csak én örülök neki, hogy egyre fogyik az esélye, hogy elnök lehessen?

Figyelt kérdés

[link]


ez a screenshot az izraeli redditről való


akit érdekel a teljes beszélgetés, itt tudja megtekinteni:


[link]


ha valaki nem tudna angolul, a top komment: "SZERENCSÉRE SOSEM LESZ ELNÖK"


szerintem elég beszédes, ha valakitől még a saját népe, saját hitsorsosai is elfordulnak, rendkívül sokat elárul az illetőről!


2016. márc. 23. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Én sajnálom, mert ő lett volna a legjobb elnök és ez az egész emberiségnek esélyt adott volna.


Elég sokan támogatják, de Hillary-t többen, mert egy nőt akarnak végre elnöknek és ezt meg lehet érteni.


Az viszont elég sokat elárul a republikánusokról, hogy ez a Trump nevű szégyenletes demagóg bohóc egyáltalán jelölt lehet.

2016. márc. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

"még a saját népe sem "


"saját hitsorsosai "


Az ilyen szohasznalat meg rolad arul el sokat.


Azt hinne az ember hogy a " sakkozo" ujra megtalalta ezt az oldalt, ezuttal nev nelkul.

2016. márc. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!