Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti támogatnátok egy egységes...

Ti támogatnátok egy egységes Európát? Ha igen, milyen formában ( föderáció, reálunió, stb. )? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

a: függetlenség

b: központosított hatalom

c: b ből eredő önkény

d: visszaélési lehetőségek lásd c

e: egy ugyanilyen unió már volt egyszer csak szovjet volt a keresztneve

f: Az euró is bizonyítja hogy lehetetlen az egyenlőség amíg a gazdaság nem az márpedig nyugat jóval gazdagabb és nem kívánja megosztani

2016. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

A közös fellépést külső támadások ellen katonai vagy gazdasági azt támogatom

előző voltam

aki az abc felsorolást írta

2016. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Támogatnám, de úgy sem lesz ilyen. Arról nem beszélve még EU-n belül is gazdaságilag nagy a szakadék. Nagyok az eltérések fizetések és szociális juttatások között, addig nincs értelme. Nem lehetne irányítani.
2016. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
#5: Mi is elég beteg eszméket követünk nyugi...nem kell ehhez Nyugatig menni. Gondoljunk csak bele abba az eszmébe hogy nem kell kvóta de Orbán világkvótával kampányolt az ENSZ gyűlésen. Nem kell bevándorló de nem fordítjuk vissza őket hanem táborokba tesszük őket. Kerítés kell, de nem építünk Románia felé mert miért is akkor mikor lenne rá idő, majd kapkodva inkább jobb lesz. ISIS ellen fel kell lépni de mi nem ajánlunk fel semmit ellenük, még egy nyamvadt repülőt sem.
2016. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Én támogatnám az egységes Európát, ha én lehetnék a diktátor.
2016. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Én támogatom az egységes Európai Egyesült Államok létrehozását, amely egy szabad, demokratikus, szolidáris, fenntartható jogállam legyen.


Azért támogatom, mert a független nemzetállamok kora lejárt, nem hatékony és nem alkalmas komoly nemzetközi problémák megoldására. Azért támogatom mert összefogásra van szükség. Azért támogatom, mert egy biztonságos és békés jogállamban szeretnék élni és ezt kívánom unokáimnak is.

Azért támogatom, mert csak egy erős integráció képes hatékonyan képviselni a közérdeket a multinacionális cégek profit érdekeivel szemben. Azért támogatom, mert veszélyes világban fogunk élni és ebben egy erős egységes Európa nyújthat biztonságot.

Sok más okom is van még, de ennyi talán elég.

2016. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2

Egy rakás ország van, ahol nagy a gazdasági különbség és mégis egyben van.

2016. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nemrég még támogattam, aztán jött a BundesMutti Merkel aki rávilágított hogy még ebben a formában is lehetetlen egy egységes Európa.
2016. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Én sem támogatom.

A jelenlegi politikai elit miatt.


Merkel meg Juncker nagyobb hatalommal, már a világ összes arabját meg afrikaiját befogadta volna.

2016. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Igazából igen, ha a nyugati országok visszább vennének a liberalizmusukból és felszámolnák keleten a korrupciót.
2016. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!