Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Háremnadrág viselése lehet...

Háremnadrág viselése lehet feszültségforrás?

Figyelt kérdés

Több kérdés foglalkozott már a divatból viselt hidzsábbal, s sokan leírták, félreértésre adhat okot, illetve sértheti a muzulmánokat.

A bő, mély ülepű bugyogó szerintem nem kötődik az iszlám hithez, de mégis el tudom képzelni azt, hogy akár az európai muzulmánoknak nem tetszhet. Illetve azt is, hogy viselőjét idegennek, ne adj isten, terroristapártinak néznék egyesek. Jó, hülyeség ellen nincs orvosság, mindenbe bele lehet kötni.

De őket nem számítva is adódhat kellemetlenség ebből?



2016. márc. 31. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen mert baromira ízléstelen viselet, röhejes ahogy kinéz még egy jó nőt is eltud rondítani, biztos vannak jól kinéző "muzulmán" jellegű ruhadarabok de ez nem az!
2016. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez értékelhetetlen válasz. Nem ezt kérdeztem.
2016. ápr. 1. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már évek óta divatba jött, amikor még hírből se lehetett hallani az ISIS-ról. Meg ez a nadrág tudtommal török viselet volt anno, úgy jó 500 éve, nem az iszlám vallás által előírt ruhadarabokhoz tartozott. Szóval én nem hiszem, hogy ebből baj lenne, eddig se volt. Ettől függetlenül egyetértek az elsővel, tényleg olyan ocsmány, hogy legfeljebb felmosónak használható.


Engem mondjuk az érdekelne, hogy mi van akkor, ha télen betekerem a fejem olyan vastag, széles sállal, de úgy, hogy még az orromat is takarja, és lényegében csak a szemem látszana ki. Rögtön muszlimnak, esetleg terroristának néznének? Mert idén volt olyan hideg, amikor jól jött volna, de ezen ok miatt nem mertem.

2016. ápr. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!