Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Emberek! Félek Budapestre...

Emberek! Félek Budapestre menni bárminemű rendezvényre. Honnan tudni, hogy nem történik valami robbantás?

Figyelt kérdés
Okéé, hogy kevés az esélye, de a pánik megvan! :( És vannak ott barátaim....nagyon féltem őket!

2016. ápr. 5. 10:17
1 2 3
 1/23 PresidentEvil ***** válasza:
98%
Gratulálok! Nálad már elérték a céljukat.
2016. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De normális, hogy mindenki fél valamilyen szinten! hiába mondják itt sokan, hogy BP jelentéktelen.....:(
2016. ápr. 5. 10:22
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Én is féltem, amíg éltem!
2016. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces....Nem akarom elveszíteni a barátaim.....Hamarosan mennék én is Pestre.....mi van, ha ott halok meg, több száz emberrel együtt..?
2016. ápr. 5. 10:26
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Akkor neked már könnyebb lesz.

A halottaknak nincs sok problémájuk.

2016. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem normalis.


Az autobalesettol felsz? Nem? Miert nem? SOKKAL nagyobb az eselye, hogy elutnek, megsem rettegsz.


Mi tortenik? meghalsz, ennyi. Pont ugyanakkora rahatasod van a dologra, mint az, hogy a kocsiban/buszon ulve balesetet szenvedsz, es meghalsz.


De azert te kitoltod hulye rettegessel az eleted, egy olyantol, amire az eselyed nagyon-nagyon kozel a nullahoz.


Probald realizalni az eselyeket, es jojj ra, mekkora egy hulyeseg terrorizmustol felni. A helyedben az autoktol felnek - az is baromsag, de legalabb arra van ertekelheto eselyed.

2016. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Nőjj fel, az egész világon x milliárd ember él, naponta több ezer ember hal meg közlekedési baleset, passzív/aktív dohányzás, autók, gyárak okozta szmog, por miatt. Terrorizmus miatt főleg nem Közel-keleti országban havonta ha meghalnak embere, statisztikát nézve. Ha rettegni akarsz valamitől akkor hordjál légszűrő maszkot ha ki akarsz menni az utcára és kerülj el minden helyet ahol járnak autók. Mert akkor tényleg jogos lenne a rettegésed.
2016. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, kicsit megnyugodtam.....nem tehetek rola mindig bepánikolok....:(
2016. ápr. 5. 10:45
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

Ha félsz nagyobb rendezvényre ne menj!


Gondolom nem fog gyökeresen megváltozni az életed...

2016. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pestre mennék barátaimhoz.....És ugye megnézni a híresebb látnivalókat
2016. ápr. 5. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!