Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat azon részletek...

Mi a magyarázat azon részletekre amiket nem értek?

Figyelt kérdés

Nem szőrszálhasogatásból, és nem is holokauszttagadás céljából teszem fel a kérdést, csupán nem értem, és érteni szeretném.

Tehát a videó:

[link]


A hölgy azt állítja,hogy 33-ban született, 8 éves volt mikor megkapta a csillagot miszerint zsidó (1941)

Utána talán valami kivágás van, mert tudom,hogy ez csak egy részlet egy dokumentumfilmből, de az anyja adott neki csokit a nehéz időkre.Én úgy tudtam,hogy a zsidók nem tudtak arról,hogy nehéz idők jönnek, maximum sejthették, de tudtommal azt adták be nekik,hogy dolgozniuk kell stb, de éheztetésről, kivégzésről nem igen volt szó akkoriban amikor még csak készültek a tábori életre.

Akkor képbe kerül egy állapotos nő, ami számomra érdekes,hogy még megszülni is hagyták, nemhogy helyben kivégezték volna mikor bejött.

Valamint, hogy a kislány együtt maradt ezek szerint évekig az anyjával.Tehát már csoda,ha egy gyerek túlélte, de hogy még az anyja is ott maradt végig mellette.

Ezek után túlélte a szülést, a történet szerint a csokitól,ez persze nyilván hatásvadászat, de visszakerült egy gyerekkel a barakkba, és 6 hónap múlva fel is szabadult (tehát a dátum 1945)

A vége meg már nagyon "filmes", de arról most nem szólnék.

Összefoglalva a lényeget, nem értem,hogy egy anya,egy 8-12 éves gyerek, egy terhes nő, és egy csecsemő, hogy maradhatott életben 3-4 évig, illetve minimum 6 hónapig az újszülött esetében?

Mivel etette az alultáplált, éhező anya?

Lehet tájékozatlan vagyok, de magát a történetet ,nagyrészt kitalációnak vélem, de egyébként jó sztori.

Természetesen várom az ezt megcáfoló érveket, mert szeretném elhinni,hogy ilyen van csak tényleg nem értem, és érdekelne.

(most hallom először a történetet)

Látom,hogy van félrefordítás is, de kétlem,hogy az lenne a magyarázat a kérdéseimre.


2016. ápr. 20. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a tábor, amiről beszél, speciális hely volt.


[link]

2016. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, de elolvasom!

Köszönöm!

2016. ápr. 20. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy alultáplált nő nem tudna egy csecsemőt táplálni akkor fekete afrika nagyobb része kihalt volna már. Ezzel szemben túlnépesedéssel vannak gondok.
2016. ápr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!