Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! Mi a véleményetek...

Liberálisok! Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 12. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Elég provokatív, ráadásul a Politika rovatba való. Vagy a szemétbe. Egyébként minden oldalon vannak hülyék, ha az egyik oldal hülyéi a másik oldaléra mutogatnak az még nem jelent semmit.
2016. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Az első vicces, a másik kettő szar. A szar alatt főleg azt értem, hogy sem értékelhető értelme sem humora nincs. Az első sem szól többről, mint hogy az élet bonyolult.

Jobbat nem találtál? Mi fogott meg ebben annyira, hogy kérdést írtál ki róla?

2016. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ja és vicces alatt meg azt értem, hogy a maga primitív módján vicces.
2016. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Provokatív, sértő és még csak nem is igaz
2016. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

az a muszlimos dolog igen elferdített ... meg persze kapásból a legradikálisabb vonalat veszed alapul.

aztán meg mondok én egy jó tanácsot: iszlám vagy sem, meleg vagy sem, liberális vagy sem, könyörgöm, néha A JÓZAN ÉSZre is figyeljen már vki ... ez valahogy mintha kiveszett volna.

2016. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Szomorú, ha valakinek az intellektusa képtelen megtámogatni a véleményét, és így ilyen szalmabábokhoz, általánosításokhoz és kiforgatásokhoz kell folyamodnia.


1. Ennek az az alapja, hogy egyes emberek egy meg nem nevezett politikai oldalról összemossák a nem gyűlöletet az imádattal. Szélsőséges példával, ha nem akarok lemészárolni minden európai muszlimot, akkor egyesek szerint muszlimimádó vagyok. Nem. Itt is ezer és egyszer olvastam olyan kérdéseket, hogy "muszlimvédők", "migránsvédők","migránspártiak", "migránsbarátok", stb. És már többször kifejtettem, hogy rossznak tartom ezt a szóhasználatot. Én csak úgy gondolom, hogy minden embernek joga van a szabad mozgáshoz, nincs bennem különösebb szimpátia sem a muszlimok, sem a migránsok, vagy hasonló csoportok iránt. Semleges vagyok. Csak nekem a semleges álláspont a megengedés, nem a tiltás. Ez választja el a liberálisokat mindenki mástól. Az alap a megengedés, aztán ha indokolt, akkor jöhet a tiltás. Lehet valaki úgy is liberális, hogy szerinte pedig indokolt a tiltás. A lényeg, nem imádok mindenkit akinek megengednék dolgokat. Csak nem is gyűlölöm őket. De akik gyűlölik őket, azok láthatólag nem tudják megkülönböztetni a semlegességet az imádattól.

És nem, nincs egy darab liberális sem a világon, aki szerint pozitív az, hogy valaki szerint a melegeket fel kellene akasztani. De ha tudsz mutatni, akkor várom.


2. Unalmas. Nem, nem neveztem senkit nácinak még mindig, de a panaszokat már körülbelül végtelen sokszor megkaptam, hogy hú a liberálisok náciznak. Ha nincs több milliárdszor több ilyen irányú panaszkodás az interneten, mint amennyi tényleges nácizás, megeszem a kalapom. Úgysem használom már évek óta.


3. Aha. Akkor halljam a sokkal jobb alternatívákat. Ha az EU olyan borzalmas, milyen más államszövetség ért el olyan szintű békét és gazdasági felvirágzást, mint az EU? Az USA is szörnyű. Fujjj. Melyik ország jobb? Pár nyugat-európai, Kanada, talán Ausztrália, ennyi. Az USA a világ első 10 legjobb országában van, ha kivesszük a törpeállamokat. Borzalmas! Internetes szennylapok meg mind értékelhetetlenek, már egy ideje letettem az ilyenekről. De akkor halljam a megbízható, hiteles és igényes internetes lapokat, ha már ki lett emelve, hogy az Index milyen rossz. Igen, mert mi is a jó? Ja hogy jó nincsen, csak egy nem létező, irrealisztikus standardhez mérve rossz.

Ha már ellenségképezünk, találjatok tényleges rossz dolgokat, ne azt hogy hát az USA az milyen rossz. Ja, lehetne jobb is, de azért a medvecsapdába lépéstől távol áll.

2016. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Nekem meg ez a kép jutott az eszembe, a liberálisok két nagy kedvence:

[link]

2016. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hetes lásd hatos válaszát (bár nem vagyok benne biztos, hogy minden szót meg fogsz érteni)
2016. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

#7

Az, hogy a NEM SZÉLSŐSÉGES muszlimokat nem akarjuk megölni, kitiltani, stb. NEM jelenti azt, hogy kedvenceim, a szélsőségeseket ráadásul a liberálisok is minimum börtönben akarják látni, így különösen nevetséges a "kedvence" szóval jellemezni őket.

A melegeket sem imádom meg semmi, csak nem akarok indokolatlanul megtiltani nekik dolgokat.


Szóval az itt az eszmém nagy ellentmondása, hogy van két csoport, akikkel szemben semleges vagyok, de létezik az egyik semleges csoporthoz hasonló csoport, ami utálja a másik semleges csoportot. Húha. Pl. engem nem különösebben érdekel a Fradi és az Újpest sem (legalábbis annyira, hogy be akarjam őket tiltani), és a szélsőséges fradisták utálják az Újpestet, ez mekkora ellentmondás már tőlem! Ugye? Ugye? Ja nem. Nem érzitek nevetségesnek magatokat?

Nem hát, tudom. De szerintem kéne.

2016. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Elég nehéz volt kiverni rájuk.
2016. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!