Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az 1956 őszén börtönből...

Az 1956 őszén börtönből szabadult Ausztriába emigrált nyilasok is csak ártatlan menekültek voltak?

Figyelt kérdés
A forrás, ha valaki azt gondolta eddig, hogy ilyenek nem léteznek. [link]
2016. máj. 14. 15:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ez már a sokadik érv nélküli kijelentés. Persze nem is várok mást.
2016. máj. 15. 14:33
 22/30 anonim ***** válasza:
Felesleges is neked érvelni, mikor már megtették, de te még mindig önigazolást keresve tovább hajtogatod a hülyeségeidet. :D
2016. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A képzeletedben tették meg.
2016. máj. 15. 15:06
 24/30 A kérdező kommentje:
És egyébként még mindig várom a linket azoktól, akik szerint sokadszorra kérdezem már meg.
2016. máj. 15. 15:06
 25/30 anonim ***** válasza:

" A képzeletedben tették meg."


Az a te bajod ha nem tudod értelmezni! :D


www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__7779509-a-fidesz-1956-ban-is-ellenezte-volna-hogy-nyugat-europa-ne-fogadja-be-a-rakosi-r


Itt egy példa a hiányolt linkedre, ez is szinte 100%, hogy a tiéd, de szerintem ez is. :D


www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7782390-hany-romaniai-ember-jott-a-90-es-evek-ota-magyarorszagra-lakni-elni

2016. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Egyik se az enyém, de ha az enyém is lenne, akkor se érteném mi köze van ehhez a kérdéshez. Teljesen másról szólnak. Szóval még mindig ott tartok, hogy nem tudjátok megmutatni a korábbi kérdésemet, ami indokolná, hogy ezt nem kellett volna feltennem.
2016. máj. 15. 15:41
 27/30 anonim ***** válasza:

Pedig az 56-os biztos a tiéd lehet, nagy tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy az írási "stílusról" nem lehet kitapogatni a hasonlóságot! :)


Meg hát a számtalan hasonló kérdésnél is már leírták nagyjából hasonlóan a dolgokat mint itt, de persze mivel te provokálósdizni akartál így kiírtál újra egyet. (Csak hát a provokálás gyengén neked. :))

2016. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ha te minden kérdést hasonlónak nevezel, amiben szerepel az 1956 szám, akkor tényleg.
2016. máj. 15. 16:01
 29/30 anonim ***** válasza:

Tökéletes hülyeség. Nem lehet párhuzamot vonni és nem azért, mert magyarokról van szó.

Nem volt EU, nem volt egységes menekültügy, nem voltak nemzetközi egyezmények, amelyben leírják ki számít menekültnek és milyen esetben, hogyan kell eljárni.

A cikkben említettek többségéről alig tudni valamit. A java részük valószínűleg nem is figyelték meg és nem ítélték el, ami ismerve az akkori hatalmat elég szokatlan. Valószínűleg nem jelentettek veszélyt, nem voltak aktívak nem voltak elvhűek illetve később sem okoztak gondot.

Arról sem írnak a cikkben, hogy akik emigráltak mely országokba tették, ha valóban bűnösök és volt szövetséges országba mentek biztos vagyok benne, hogy kitoloncolták vagy kiadták volna. Nem beszélve arról, hogy itt kb. 30 emberről beszélünk, míg most a mai napig ezer számra jönnek.

Azt sem említették a cikkben, hogy ebből a 30-40 szerencsétlenből később, hány robbantott a befogadó országokban vagy hány hajtott végre terrorcselekményt.


A végtelenségig lehetne még sorolni mekkora marhaságot kérdeztél, illetve milyen párhuzamot próbálsz vonni.

Egyébként én is láttam már ezt a kérdést. Biztos vagyok benne, mert akkor is megnéztem a cikket ahogy a hozzászólásokat is, de akkor nem szóltam hozzá. Nyilván törölték (nem véletlenül) és újra kiírtad, de nem értem mi értelme tagadni.

2016. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Ébresztő! Ti tényleg nem veszitek észre, hogy a Nyilaskeresztes Párt tagjait próbáljátok meg jobb színbe feltüntentni, mint a mai menekültek? Vagy most vegyem úgy, hogy tényleg jobbnak is gondoljátok őket?
2016. máj. 15. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!