Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatnád hogy olyan családok...

Támogatnád hogy olyan családokban ahol n+1 gyereket szülnek a nyomorba és éhezésbe ott az állam ezt ne akadályozhassa meg, ne előzhesse meg, még ha éhen halnak akkor sem?

Figyelt kérdés

Hiszen a gyerek az övék, az állam nem szólhat bele.

Vagy mi lenne erre a megoldás?


2016. máj. 27. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ezt kellene tenni hisz ezzel jönnek sokan, hogy sajàtjuk a gyerek, nem az àllamè. Akkor nevelj is fel ő, ne kelljen semmilyen àllami segítsèg. Csak sajnos ez nem megoldhatò, mert nem az àrtatlan gyerek tehet arròl hogy a szülei alpàri, proli, sutyeràk banda.
2016. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy betartják a mostani jogszabályokat.

Csak soha nem fogják, mert a csillaggyermekek azonnal szaladnának, hogy ez rasszizmus.

Mondjuk nem tudom miért rasszizmus az, hogy aki nem tudja a gyerekét ellátni, attól vegyék el, na de mindegy.

2016. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

'Mondjuk nem tudom miért rasszizmus az, hogy aki nem tudja a gyerekét ellátni, attól vegyék el, na de mindegy.'


Mert manapság könnyebb rasszizmust visítani mindenre, mint józanul végiggondolni az egészet.

2016. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ott állam ezt ne akadályozhassa meg, ne előzhesse meg"


Nem értem a kérdést.

Miért, az állam ma mit tesz, mit tehet egy terhes nővel?

A jog nem ismeri a kényszerabortuszt, szóval eleve tök értelmetlen a kérdés.


"Asszonyom, önnek már van 4 gyereke, létminimum alatt élnek, kérem fáradjon be abortuszra."


Hallottál már ilyenről?


Na látod.

2016. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetesen támoagtom. Ahogy az előző kérdésednél is írtam, ez durva beavatkozás lenne a magánéletbe. Megfelelő intézkedésekkel azonban ez a helyzet megelőzhető illetve kezelhető.


Teljesen felesleges olyan drasztikus lépseket hozni, amik ilyen szinten beavatkoznak az ember életébe.

2016. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. Kb ezt kérdezed: támogatnám-e, hogy a nap süssön, és az állam ne akadályozhassa meg azt.
2016. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!