Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a politikai nézetemen?

Figyelt kérdés

Sokáig nem foglalkoztam azzal, hogy milyen oldalon állok, egyszerűen csak a reális dolgokat néztem, ezt komment formájában nyilvánosan is megosztottam/megosztom facebookon, tehát ,hogy értsétek leírtam egy adott hírről/cselekedetről a véleményem. Erre az utóbbi időben válaszolgatnak emberek, és elhordanak nácinak meg hasonló dolgokat írnak úgy érzem alaptalanul. Személy szerint kedvelem a jobbik munkásságát, de úgy veszem ez kártékony számomra.


Kitaláltam, hogy mivel adott a facebookon a lehetőség megnézem a feltehetően DK-s MSZP-s szavazók adatlapját, és ezt veszem le, hogy boldogok. Én meg egy tanulatlan senki vagyok este nem merek még az utcára se kimenni ha az autóban hagytam valamit ( igaz ennek van alapja mert nem egyszer vertek már el de ezt hagyjuk) szóval ha tudnék valahogy változtatni ezen, mondjuk, hogy ugyan segítséggel , de egy demokratikus eszmét valljak akkor boldogan mennék felsőoktatásba és kinyílna előttem a világ mert nem félnék.


Nem vagyok egy irigy ember, de annyira jó látni, hogy semmiben nem szenvednek hiányt a baloldali gondolkodású emberek.

Minden módszert meghallgatok, és előre is köszönöm a válaszokat.


2016. jún. 2. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Úgy, hogy nem libsulsz, nem korcsosulsz.
2016. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ezt nem egészen értem. Te most karrierépítési szempontból vagy megfelelési kényszerből akarsz felvenni egy meggyőződést?


Nyilván van egy elképzelésed a világról és abban a te helyedről. Ehhez egyes pártok eszméje közelebb vagy távolabb áll.


Miből gondolod, hogy minden baloldali boldog és nem szenved hiányt? Vagy ha vannak ilyenek - bizonyára vannak - az azért van, mert baloldaliak?


Ne dőlj be nekik, tudod gyakran - főleg ha kifogynak az érvekből - azzal jönnek, hogy a jobboldaliak frusztrált, sikertelen, műveletlen emberek és ezért sodródnak erre az oldalra. Ezzel szemben egy széles látókörű, művelt ember csakis liberális lehet. Ez pedig marhaság.

2016. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a pártszimpátiája lesz valaki boldog, nincs semmiféle korreláció a boldogság, meg e között.


[link]


Inkább ezeket teljesítsed, alulról felfelé. Nem éppen erre való meg nem is tökéletes, de a hozzánk hasonló egységsugarú embereknek ez is elég.

2016. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Nézzetek ecséim!


Én plédául egy rohattul sikeres ember vagyok. Sokkal több pizt keresek, mondjuk hogy miér azt nem értem, mint amit el tudok kőteni. Havi 300-400 ezret tudok félretenni. De én náci vagyok, rühellem a cigányt, a zsidót és nem szeretnék más lenni mint aki vagyok.Ti pedig akik mások akartok lenni, beteg emberek vagytok, még a saját bőrötökbe se érzitek jól magatokat.

2016. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit kicsavartan nézed a dolgot. A baloldaliság mindig a jómódban tud prosperálni, amikor mindenre és mindenkire jut pénz. Ha ez az országra nem is igaz, a népesség legjobban élő 10-20%-ra mindenképp, közülük több a tanult, művelt, jól kereső.


A modern jobboldaliság meg a kereszténység álcájában leginkább arról szól, hogy faji, nemzeti, egyéb alapokon a többségnek legyen jó, a kisebbségnek kuss (mert az ő támogatásukra már nem jut).

2016. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A modern jobboldaliság meg a kereszténység álcájában leginkább arról szól, hogy faji, nemzeti, egyéb alapokon a többségnek legyen jó, a kisebbségnek kuss (mert az ő támogatásukra már nem jut)."


A fejlett nyugati országokban még a baloldalinak mondott pártok is alapvetően erősen jobboldali gazdasági nézeteket vallanak. Szabadpiac, kapitalizmus, miegymás.

2016. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél egy roppant okosan nyomuló homokosnak tűnő nyaliszopi csúszómászó fíreg és sikered lesz. Ha kitartasz az elveid mellett nem lesz örök sikered.
2018. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég! El is feledtem e kérdést, még mindig identitás zavarban vagyok, már 20 éves elmúltam és csak csúszok lefele, ismét, már életkedvem sincs, pedig most lesz az érettségi, de egyszerűen tudom, hogy magamfajta begyöpösödött "izénak" soha nem lesz bátorsága semmihez. 2 év alatt nem hoztam rendbe magam.
2018. ápr. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!