Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy csak...

Elképzelhető, hogy csak holnap du. Lesz végleges eredmény?

Figyelt kérdés
MI a véleményetek az egész dologrol?Am látszik ,hogy az rtl jol be van sz-rva a kampánycsend sértés?! miatt...
2010. ápr. 11. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de nonszensz, hogy most Emilke és a zenekara megy az M1-en... Hogy jön ez a választásokhoz? Amúgy bitang jó zene. Nos, szerintem azért hajnalra lesznek már eredmények.
2010. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez szánalmas! Lehet hogy csalás is lesz majd benne... mindenesetre érdekes...
2010. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez az egész eléggé furcsa,tényleg..:S
2010. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
szánalmas!mondjuk ezt is csak Magyarországon lehet megtenni.Itt élni egy folyamatos vígjáték..
2010. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az rtl klub honlapja átmenetileg nem érhető el....
2010. ápr. 11. 21:21
 6/8 A kérdező kommentje:
egyértelmüen kampánycsend sértés miatt zárták le az oldalt mivel laptop, telo... máris befolyásolják az embereket az adatokkal.
2010. ápr. 11. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én hetek óta totál káros vagyok, úgy túlhajtottam magam a munkával.

Ráadásul holnap hétfő!!!


Ezt azért mondom, mert úgy terveztem, hogy este megnézem gyorsan a választási összeállítást, aztán alszok.

De most így hogy aludjon az ember?! Az előbb az rtlen mondták, hogy fél 12 körül már nagyjából rendben lesznek. Aztán a műholdkapcsis srác mondott valami hajnali 2-t, hogy ott annyi idő kell még. Erre jön minimum 40-60 perc.


Most akkor lehet, hogy csak 3 körül lesz eredmény?


Hát nem tudom... én még egy ideig dolgozom a számítógépen, közben nézem a tv-t, hátha lesz új fejlemény, de aztán szerintem alszok.


Azért ez nagy ki.baszás, mert sokaknak hajnalig kell várni erre az egészre! Jó, le is feküdhetne az ember aludni és majd holnap vesz egy reggeli lapot, dehát most már érdekelne mi van, erre vártam egész nap, a francba is.

2010. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na meghozta a döntést az OVB!!!!!!!!!! Nézzétek az rtl-t.
2010. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!