Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint Magyarország nem...

Akik szerint Magyarország nem rasszista ország, azok mit neveznek rasszizmusnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tudod, ott kezdődik a probléma, hogy magyarországon nagyon is VAN alapja a rasszizmusnak...
2016. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Nincs rasszizmus. Sem itt, sem máshol."


Szóval szerinted definíciója szerint a rasszista egy olyan tulajdonság, ami olyannyira kevés emberre vagy csoportra igaz, hogy jelenleg egy ilyen ember vagy csoport sincs a Földön?


"És azért "rasszista" szerinted mert nem kér a sokdiplonyosaitokból?"


Nem mondtam, hogy rasszista.


"Én, mint a libsik szerint "rasszista" azt nevezem rasszizmusnak, ha valaki igazságtalanul utál egy másik etnikumhoz tartozót."


Hogy téged idézzelek nem csak különböző rasszok utálhatják egymás etnikumát.


Sejtettem, hogy fognak olyanok jönni, akik szerint a rasszizmus csak az, ha más rasszot utálunk, de ezt el kell fogadnom, ugyanis bármit írtam volna, lettek volna olyanok, akik kifogásolták volna a megnevezést.


"Az, hogy nem fogadunk be senkit pont hogy azt jelenti, hogy nem vagyunk rasszisták, mert pont leszarjuk honnan jön, nem fogadjuk be."


Ezt annak mondod, aki azt mondta azért nem rasszista ország Magyarország, mert sokmindenkit befogad?

2016. jún. 10. 21:55
 13/20 MZ.per.X ***** válasza:

"Kit fogadott be Magyarország az elmúlt 25 évben?"


Kezdjük ott, hogy szabad ország révén bárki idejöhetett eddig, aki csak akart. Másrészt meg a kutya nem akar idejönni, a menekültek főleg nem.

2016. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 szántóvető ***** válasza:
98%
azt amikor tettleg bántalmaznak bizonyos népcsoportokat.de nálunk nincs ilyen,minden kisebbség biztonságban élheti az életét.(sőt,inkább ezek az adresszívek.)
2016. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy tisztességes válasz volt.
2016. jún. 10. 22:02
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Rasszizmus az, ha valakit az etnikai hovatartozása alapján ítélsz el a személyiségét és teljesítményét figyelmen kívül hagyva, ergo ha Magyarország egy olyan húú de nagyon rasszista ország lenne, akkor a cigányokat eleve iskolába se engednék, nemhogy több milliós alapokat hoznának létre állami szinten azért, hogy iskolába járassák őket. Ha rasszista országot akarsz, akkor nézd meg Szaúd-Arábiát, ahol bizonyos mecsetekből, éttermekből és intézményekből ki vannak tiltva a fehér emberek, még a fehér muzulmánok is, pusztán csak azért, mert a bőrük színe néhány árnyalattal eltér az általuk normálisnak tartottól.
2016. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A rasszizmus az, amikor utálsz valakit kizárólag abból az okból, hogy adott rasszba tartozik. A magyarok szidalmazása azért sem helyes ebből a szempontból, mert az, hogy valakinek nem kérsz a társaságából, az nem jelent automatikusan utálatot. Valamiért a világ azt hiszi, hogy feltétlenül tapadni kell egymásra, és ha valakinek erre nincs igénye, az csakis gyűlöletből fakadhat.
2016. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy kis idézet egy rajzfilm sorozatból:

"N!gger technológia, technológia n!ggereknek! Most ki ne akadjál, hogy rasszista vagyok, mert ezt nem negatív értelemben mondtam! Szerintem ez csak egy általános neve a tudatlan f?szoknak, és bármilyen bőrszínben lehetsz tudatlan f?sz."

2016. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Rubicon87 ***** válasza:
0%
Inkább úgy mondanám, hogy a társadalom döntő többsége xenofób. Persze sokan mondják, hogy milyen hú de jajj befogadóak vagyunk, kár hogy nem igaz.
2016. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 12. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!