Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zeitgeisttel egyetértők,...

Zeitgeisttel egyetértők, milyen pártra szavaztatok?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék az összefüggésekre
2010. ápr. 12. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nincs összefüggés.
2010. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy egyértelmű jobbik
2010. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés? látom neked semmi nem esett le az egészből, ajánlom még : alex jones endgame című filmjét is. mivel egy magyar nemzeti párt és a többi globalista ezért egyértelműen a jobbik. rég elavult dolog már ez a bal és jobboldal, csak parasztvakítás. globalizmus és nemzetben gondolkodás a 2 eszme
2010. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

miért kell a zeitgeisttel egyetérteni?

én pl rosszullettem a film végére, ennyi undormánytól, praktikától, Zion-trükkök milliárdjaitól...ha csak a 10 %-a igaz ( márpedig annál sokkal több igaz)ami elhangzik a filmben,nekünk ANNYI...és szavazhatsz bárkire...semmi nem fog változni.

a jobbik épp úgy beállt a sorba, mint a többi párt...megadom az esélyt nekik, de nem várok semmi jót, legfeljebb kellemessen csalódok

2010. ápr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rosszul lettél tőle?

Én Alex Jones: Endgame-jétől lettem rosszul. :S

Az sokkal brutálisabb, mint a Zeitgeist.

2010. ápr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobbik
2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ozmium42 ***** válasza:

Eddig a Zeitgeistosok 100%-a jobbikos. Szoktam levelezni egy Zeitgeistossal, aki szintén jobbikra szavazott (mellesleg Jordán pozitív). Sőt, én erről az egészről szintén olyantól tudok, aki a Jobbikra szavazott, ő ajánlotta először megnézésre.


Magam is a Jobbikra szavaztam, de ezt egyáltalán nem nézem jó szemmel. Igyekszem eloszlatni a ködöt a korszellemet illetően, ahol ilyet tapasztalok. Általában egyszerű bedőlésről van szó (nem hiába az a sok hatásvadász elem), és így nem kell sokat magyarázkodnom. Persze nem mindig...

2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!