Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit akar Orbán ezzel a munkaal...

Mit akar Orbán ezzel a munkaalapú társadalom mániájával?

Figyelt kérdés

2010-ben éppen azért lettek megválasztva, mert a magyaroknak már elegük volt belőle, hogy munkaalapú társadalomban élnek, de jólét az meg sehol a temérdek munka ellenére.

Erre a Fidesz csak még tovább erőlteti a "dolgozz paraszt, amíg meg nem döglesz!" vonalat, ami miatt az MSZP is le lett váltva.

A magyar szavazók nem ezt remélték...


2016. jún. 15. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Azért akarja, mert Viktorunk rendszerében nincs helye a gondolkodó embereknek. A gondolkodó ember kritizál, mérlegel és nem lehet megvezetni. A gondolkodó ember aláássa a Fidesz jövőjét. Hisz, hol lenne a Fidesz a pórázon vezetett birkái nélkül? Tudjuk, hogy sehol.


Na, ezért csökkentette az egyetemi támogatásokat és a továbbképzési lehetöségeket.

2016. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A közmunka nem megoldás a munkanélküliségre... Nevetséges,hogyha 52 ezer ft-os fizetés a jövője a munkanélkülieknek...
2016. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

2-es!


Igazad van. Viszont a birkáknak így el lehet adni, hogy csökkent a munkanélküliség.

2016. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Tudásalapút nem akarhat,mert azzal maga alatt vágná a fát. Könnyen befolyásolható,megvezethető tömegekre van szükség.
2016. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar. Tetszik Orbánnak ez a szókapcsolat. Olyan, mint az illiberális demokrácia. Igazából semmit nem jelentenek, de beszédekben jól lehet puffogtatni, és úgy tűnik, mintha tudná, miről beszél.
2016. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a politikát, míg A bevándorlás nem volt nem is érdekel. Nem értem, hogy tudnak emberek napjuk 30%-ában ezen dühöngeni. Mert a legtöbben ezt csinálják. Szidják ezt, szidják azt. Mi értelme van mérgelni magunkat rajta?


Én csak annyit tudok, hogy mióta O.V. van a "trónon" azóta egy kicsit jobb. Kijöttünk 6 hiteles adósságból. Nem mondom, hogy ez az ő rendszerének köszönhető, de volt szerepe benne. Egy kicsi. De nem is ez a lényeg... pár gondolatom:

Ha nem Viktor lenne, akkor se lenne másképp. Ezt már nagyon régen elrontották a Nagyok.

És ebből a helyzetből kb egy embernek is több tíz év lenne kilábalnia, ha megfelelő módosításokat végez. Ez olyan mint a fogyókúra. Könnyen lehet hízni, de leadni annál nehezebb.

Mint már mondtam, nem szeretem a politikát. Nem is értek hozzá, de ez amit látok. Mindennek több oldala van. Ha téged is ráültetnek egy trágya domb tetejére, elég nehéz abból várat építeni. Próbálkozni lehet, de hibázni könnyű. Aztán 7 millióan meg rágják a füled, hogy még mindig nincs semmi. De lassan csak felépül.

Viszont másik részről nem látjuk, hogy mire kész, nem enged be egy lelket se. Egyedül fog benne lakni. Mert magának építette. Hát b@ssza meg, rágyújtják az egészet és égjen benne. Lényegében tényszerűen vannak olyan új dolgok amik jól alakultak Viktor alatt, mert azt nem lehet mondani hogy nincs. De van ám sz@r alattunk bőven, ganézni kéne.


Lényegében az egésszel arra céloztam, majd ha lesz ismét választás, megint jönnek a nagy emberek és ígérgetnek minden jót. És? Hazugságvizsgálóra kötve mondták ezt? És ha arra kötve, azt honnan tudjuk, hogy nem buherálták-e meg?

Ó, és nehogy valaki azt higgye, hogy O.V. pártján állok. Csupán, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ha más szögből nézzünk a dolgokra akkor egész mások is lehetnek.

Köszönöm annak, aki elolvasta a gondolataim. 20/L

2016. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!