Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nekem nem jönnek be a...

Ha nekem nem jönnek be a néger nők, akkor én rasszista vagyok és bűnt követek el?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
a rasszisták mennyi minden jóról maradnak le.
2010. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
69%
Nem.
2010. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Jó, de bioszon vettük az öröklést, és mondta a tanár, hogy azért jó néger, roma, ázsiai vagy más raszba tartozó párt választanunk, mert akkor színesedik a genetikai állomány.

Namármost, nekem nem jönnek be ezek, és hangot is adtam neki, hogy nekem a magyar lányok nagyon tetszenek, és azt lerasszistázott, meg azt mondta, hogy elavult vagyok.


Az egész osztály elnémult, én meg nagyon szégyelltem magam mert azért nem vagyok raszista, csakhát na, egyszerűen nem tetszenek a néger nők.

2010. ápr. 16. 14:51
 4/28 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ez már rasszizmus nálam. A bőrszíne miatt ítéled meg, és ez nem igazságot.
2010. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak nem tetszenek akkor szerintem nem


de ha utálod őket akkor igen

2010. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

" Igen. Ez már rasszizmus nálam. A bőrszíne miatt ítéled meg, és ez nem igazságot."



BANNOLJÁTK

légyszíves

2010. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
A rasszista, hogy pejoratív dolgot mondasz rájuk, pl. rohadt niggerek. DE te csak közölted, hogy a magyar lányok tetszenek,a többi rasszhoz tartozó ember nem,mondhatod, hogy azért nem, mert más a kultúrájuk,nem hiszed, hogy össze tudnád egyeztetni a tieddel. Egyébként meg nem mondtad ki, hogy a BŐRSZÍNE miatt nem tetszik, tehát a tanár a hülye,mert rögtön erre asszociált,és lehurrogott.Nem mindegyikünknek ugyanaz tetszik, ha én nem szeretem a rövid szőke hajú kék szemű fiúkat, akkor én már negatív diszkriminációt követek el?Vagy annak,akinek csak az ázsiai lányok tetszenek, az rasszista lenne?
2010. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben mindketten rosszul kezeltétek a helyzetet - te is, meg a tanár is. Te azért, mert a te ízlésed a te dolgod, és a biológiaóra nem arról szól, hogy az egyéni preferenciákat ütköztessük - a tanár meg azért, mert túl hamar ugrott túl nagyot a következtetésével és eltúlozta a helyzetet.


Egyébként az mindenképp igaz, ha bármely adott népcsoport csak és kizárólag önmagával szaporodna, az rövid idő alatt genetikai degenerálódás útján elkövetett kollektív öngyilkosságot eredményezne. Az USA-ban az ámisok élő példa erre, ők már bőven rajta vannak a lejtőn. Érdekes lesz megfigyelni, hogy hány generáció erejéig húzzák még.

2010. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Igen. Ez már rasszizmus nálam. A bőrszíne miatt ítéled meg, és ez nem igazságot."


A néger nem csak a bőrszín.

Néger nő alatt azt értem, hogy furcsa az arcberendezésük, puffadt a szájuk, más a testalkatuk, a hajuk meg csomós, és még számtalan kis apróság, ami miat nem tetszenek.

2010. ápr. 16. 14:58
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem.Ha neked nem jönnek be,akkor ne járj velük,ez teljesen normális,ha ez nem azt jelenti,hogy bajod van velük,kiirtanád őket,stb...Miért lennél akkor rasszista?Ha viszont leszólsz valakit,például egy fehér embert,és fajgyalázónak titulálod,mert néger/cigány barátnője van,akkor már az vagy.Nekem például van egy cigány csaj a suliban,aki bejön.:)És általában a fekete hajú,sötétbarna,vagy fekete szemű,barnás bőrű csajok tetszenek(Ez nem jelent minden esetben cigányt.),a szőke,hófehér bőrűek viszont nem.Ez nem jelenti azt,hogy bármi bajom lenne a szőkékkel,éppen úgy nem vagyok szőke ellenes,ahogy te sem vagy rasszista. 18/F
2010. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!