Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs akkora visszhangja...

Miért nincs akkora visszhangja a nizzai támadásnak?

Figyelt kérdés
A korábbiakhoz képest, de egyébként is nagyon minimális volt a visszhangja a nizzai támadásnak, ami számomra döbbenetes. A párizsi támadás után hetekig mindenhonnan az folyt, mindenki arról beszélt, minden tele volt vele. A nizzaira viszont ha én nem kerestem rá konkrétan a neten, semmit nem hallottam volna. Pl a teletexten még másnap délután se volt egy szó se egyik csatornán sem róla (egyébként tv-t nem nézek), és azóta se nagyon hallok erről sehol semmit. Ennyire általános lenne már a terror, hogy ennyire nem vált ki reakciót az emberekből, vagy mi történt?

2016. júl. 22. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én még ma is látok vele kapcsolatos híreket (pedig már több mint egy hete történt), a YouTube-on a legnézettebb videók is erről szólnak, szóval szerintem kellően nagy visszhangja volt.
2016. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos már kezd megszokott, mindennapi dologgá válni, így a sok retek politikus nem tud akkora hasznot húzni a pánikból és az ebbôl fakadó úszíthatóságból.

Gusztustalan, embertelen világban élünk, gusztusal társadalom részesei vagyunk. Világunk "vezetôi" meg mintha szándékosan nem tennének a helyzet javítása érdekében, csak a saját érdekeiknek megfelelôen cselekednek. Minden egyes politikus patkány. Az utolsó szálig. A jobboldal, a baloldal egyaránt gusztustalan, szánalmas és g**ci. Mindegyik csak a levegôbe beszél. Halál az összesre.

2016. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnt fel, hogy minél több terrortámadás történik, annál többször kérdezik, miért nincs akkor visszhangja, mint a korábbinak?


Egyébként nem tudom, hogyan nem hallottál róla sehol: a híradó szinte végig erről szólt, hírportálokon is főcím volt. Legfeljebb amiatt került háttérbe, hogy hamar követte a török puccs.

2016. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%

Igen és gondolom mindezt két Orbán Viktor videó között szoktad látni.

61%

Nem lesz mára már sok a mosdatás?

2016. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Mit mosdattam?
2016. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mekkora visszhangja?Én elég sokat hallottam,olvastam róla,tv-ben,rádióban,neten,újságokban.Nem hinném,hogy kezdene megszokottá válni,bár az talán igaz,hogy nem okozott akkora sokkot,mint az első terrorakciók.
2016. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most is arról beszélünk itt éppen!
2016. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel egyre gyakoribbak a terrortámadások Európában, ezért egyre kisebb egy ilyen eset hírértéke.
2016. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Már itt van a következő Münchenben. A libsik kezdhetik németre festeni a profilképük. 1 hete, amikor török testvéreink haltak tankok lánctalpa alatt, mert Soros Ukrajna után most Törökországban huncutkodott, nem festették törökre a profilképük.
2016. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
már lehet Münchenben élő adásban keresni a lövöldőzőket
2016. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!