Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A libsik a sok merénylet után...

A libsik a sok merénylet után is támogatják a migránsok ellenőrzés nélküli befogadását?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 10:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

10: szerinted kíváncsi bárki a Te "libsi" ismerőseidre?

Általánosítani nem ekkora minta alapján szoktunk.

2016. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Én "libsi" vagyok, de én már akkor sem támogattam a ellenőrizetlen bevándorlást amikor ez az egész bevándorlási mizéria elkezdődött, még a terrortámadások előtt. Sajnos a jelenleg Európában élő kisebbségek így is elég sok gondot okoznak, ha még tízezrével özönlenek be és még több gyereket szülnek, azt terrortámadások nélkül is az unokáink fogják megszívni. Értsétek már meg, hogy a liberalizmus elég tág fogalom, attól, hogy valaki ebben az eszmében hisz még lehetnek más nézetei bizonyos dolgokban.
2016. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

"0: szerinted kíváncsi bárki a Te "libsi" ismerőseidre?"


Értem, szal mutassak, de téged nem érdekel.

2016. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Eleve nagyon rossz hozzáállás ennyire leredukálni ezt a témát. A kormány is ezt csinálja a plakátkampányával. Ilyen horderejű kérdést annyival elintézni, hogy libsik meg nem libsik, terrorizmus = iszlám, elveszik a munkát / segélyen fognak élősködni, stb., nem lehet.


Arra viszont nagyon jó ez a megközelítés, hogy megossza az embereket, és gyűlöleteket keltsen. Éppen ezért sem tudja az EU megfelelően kezelni a dolgokat, mert az emberek inkább hangosan ellenkeznek, a renitens országok vezetői EU ellenes szlogenekkel népszavazásokat szerveznek.


Az egésznek annyi az eredménye, hogy az emberek fosni fognak a menekültektől, a terrorizmustól, össze is mossák a kettőt, viszont a menekültáradat és a terrorizmus nem fog csökkenni. Csak a megoldást nem kínáló szélsőségek fognak erősödni.

2016. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

13: bizonyítékot kértek, hogy a liberálisok mind az említett dolgott támogatják, nem azt, hogy mutasson valaki néhány "libsi"- nek mondott embert, aki ebben hisz.


Ha nem érted, mi a különbség, őszintén sajnálom.

2016. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Tudok mutatni több libsi ismerőst, akarsz velük beszélni? Vagy hősködsz?"


Itt a gyakorin nem divat, de alapvetően ha állít valaki valamit, azt bizonyítania is kellene. Én ez utóbbit kértem számon, hogy te nem vagy fogékony az effajta vitakultúrára magadra vess, de senkit sem érdekel és a kérdésem még nyitva áll.

2016. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek sem a libsik, sem a komcsik, sem a nácik, de aki még ezek után (nem is számolom már, hány eset történt tavaly november óta) is azt merészeli állítani, hogy a muszlim menekülteket nem befogadni bűn és embertelen dolog, azt kivégeztetném hazaárulás vádjával. Köszöntem a kommentelési lehetőséget.
2016. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sörpocak; és mi lenne szerinted az elfogadható bizonyítás?
2016. aug. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Sörpocak; és mi lenne szerinted az elfogadható bizonyítás?"


Mivel alapvetően mindenkit Merkelt hibáztatja ezért a válságért, így megelégednék azzal is, ha tőle idéznétek olyan sorokat, miszerint a migránsok ellenőrzését mellőzhetőnek tartja, hogy nem bírálja (Görögo. kapcsán főleg) a dublini rendelet felrúgását a menekültek regisztráltatásánál és hasonló szabálytalanságok támogatása.


Egyáltalán ki állított olyat, hogy ellenőrzés nélkül preferálja a migránsok befogadását?


A kérdező simán csak szalmabábérvelést használ szerintem és épp ezért kértem bizonyítékot, mert ilyenkor meg áll a tudomány.

2016. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!