Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elítéled, ahogy Izrael mészáro...

Elítéled, ahogy Izrael mészárolja a palesztinokat?

Figyelt kérdés

Mennyi palesztin áldozat van már? Mióta is tart a mészárlás?


Légyszi írd le, melyik párthoz tartozol(ha tartozol), és indokold a válaszod.


2010. ápr. 21. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%

igen elítélem, de azt is elítélem, hogy a palesztinok rakétákkal lövik az izraeli civil településeket. az éremnek két oldala van.

de a palesztinoknak van igazuk.


pártfüggetlen.

2010. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
ja
2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Elítélem, de ha kifogynak a palesztínok majd mészárolnak mást. Nekik a vérükben van hogy valakit mindig irtani kell. Független.
2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

elítélem igen. jobbikos vagyok.


izrael palesztínából lett, így joggal vannak feltüzelve. persze elítélem amikor civileket támadnak, de belegondolva a helyzetükbe, megértem őket.


ha én is így el lennék nyomva, az én hazámat rabolták volna el és akarnának kiirtani, akkor én sem válogatnék az áldozatok között. csak a düh és a kilátástalanság vezetne.


a civil izraeliek nagy része tudtommal támogatja, hogy szorítsák el a palesztínokat még inkább.


kicsit erről a majmok bolygója jutott eszembe, ahol a majmok az embereket irtják folyamatosan, lenézik őket, stb...

2010. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Ja, a zsidóknak kicsi a világ, mint mindig.
2010. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Elítélem, de úgyanúgy az öszes terrorszervezetet, akik civileket ölnek, meg a palesztinokat is, akik izraeli civilekre lőnek... És mindkettő feleslegesen tépi a száját... Inkább valahogy meg kéne egyezniük, de valószínűleg az izraeliek és a palesztinok is a magyarok rokonai, mert ők se bírnak békésen megegyezni!
2010. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Elítélem, és abszolút jogtalannak érzem az izraeli követeléseket Palesztinával szemben. Palesztina már egy nagyon megtört és gyenge "ország", valamilyen szinten az öngyilkos merénylőket is megértem, iszonyú nagy gyűlölet lehet bennük.


11-én voltam szavazni, de inkább pártfüggetlennek mondanám magam

2010. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

aham.

szóval ha téged kirabolnak, megvernek, megölik a szüleidet, testvéredet, megölik a barátnődet, felégetik a házadat, utána lenne kedved azt mondani, hogy "háhá, jólvan, vicces fiúk, egye fene, béküljünk ki"?

2010. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

"szóval ha téged kirabolnak, megvernek, megölik a szüleidet, testvéredet, megölik a barátnődet, felégetik a házadat, utána lenne kedved azt mondani, hogy "háhá, jólvan, vicces fiúk, egye fene, béküljünk ki"?"


A bosszú semmit nem tesz meg nem történtté.

2010. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A bosszú semmit nem tesz meg nem történtté."


próbáld ki egyszer, szerintem te se lennél különb mint ők.

így távolról könnyű dumálni.

2010. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!