Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az érkező muszlimok miben...

Az érkező muszlimok miben fenyegetik Magyarország kultúráját?

Figyelt kérdés
Mondogatják, h8gy veszélyesek..... gazdasági szempontból oké, pénzbe kerülnek, biztonsági szempontból oké, ellenőrizhetetlen tömegben könnyen megbújnak a bűnözők.... de kultúrális szempontból? Ez mit jelent egyáltalán?

2016. szept. 9. 17:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mondhatjuk-e, hogy egyáltalán nem fenyeget minket veszély? Hiszen ami Európára hatással van és veszélyes, az egyúttal bizonyos szinten ránk is az. Bár nem kultúrával kapcsolatos példa, de: mi helyzet azokkal, akik a gyümölcsfákról lelopták a terméseket, súlyosan megkárosítva ezzel a magyar gazdákat? Vajon mennyiben befolyásolták ők a környezetszennyezést? (Ami sajnos nélkülük is szörnyű sok helyen) Mi a helyzet azokkal a férfiakkal (és természetesen nőkkel is) akik róják az utakat az EU-ban kamionokkal (nap, mint nap kockáztatva az életüket) és ezek a bevándorlók kövekkel dobálták meg őket, kiugrottak eléjük és elrejtőztek a kamionban, amíg a fáradt sofőr aludt? Miért nem fogadták el sokan az adományokat/segélyeket, amit a magyar segélyszervezetek a számukra gyűjtöttek? Mert a nagy tömeget tekintve, nincs bennük becsület, alázat, tisztelettudás. Milliomodjára is ki lehet jelenteni, hogy terrrmészetesen nem igaz mindez az összes bevándorlóra, az összes muszlimra. De amíg a nagy részükre sajnos ez a jellemző, addig én nem érzem magam biztonságban egyikük közelségében sem.
2016. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen elveszik magyarok munkáját!!Fújfúj mingrások!
2016. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem is tudom, Párizs, Nizza, satöbbi?
2016. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Kultúrába valakit ,hogy lehet fenyegetni?
2016. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem akarnak ott maradni. Amugy segitokeszek es nem veszelyesek a muszlimok.
2016. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
24es, nem tudom, de a csapból is ez folyik, ezért kérdem:D
2016. szept. 12. 10:58
 27/30 anonim ***** válasza:
66%

"Senki nem töprenghetne azon h nekik hol éri meg , érvek es ellenérvek , akkor segitsegre van szukseg"


Eddig olvastam el a válaszokat, s erre reagálok először. A magyarok mindig is szorgalmas, dolgos nép voltak. Ha elszakadnak hazájukból, ezt a mentalitást viszik magukkal. Egy insallah muszlimnak mindig is büdös volt, és büdös lesz a munka.

Aki azt mondja, hogy Magyarország csak tranzit ország, számoljon kicsit. Németországban már most többen vannak, mint amit elbír a gazdasági helyzet. Nyelvet nem tudnak, nem is akarják megtanulni. És itt nem fog megállni a történet. Magyarország nyilván nem annyira vonzó, mint Németország, de még mindig sokkal jobb, mint otthon.

És gondolkodtatok már, miért olyan szar nekik otthon? Azért, mert egy békétlen népség. Bizonyos egyedsűrűséget elérve azonnal erőszakoskodni kezdenek.

2016. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nagyban....vagy úgy vegezzük évszázadokkal később mint az amerikai indiánok..
2016. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"évszázadokkal később"

Szeretem az optimizmust, de ez igen erős túlzás. Hidd el 20 év se kell.

2016. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

S mintha csak a szavaimat akarná igazolni, ezt olvastam ma a facen:

[link]

2016. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!