Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a képről,...

Gyilkosbalna kérdése:

Mit gondoltok erről a képről, szerintem jol jellemzi a politikát?

Figyelt kérdés

Itt a link

[link]



2016. okt. 10. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ugye jól gondolom, hogy még soha életedben nem vettél részt semmilyen politikai/társadalmi mozgalomban (civil szervezet, párt, stb.), pláne nem alapítottál egyet sem? Ugye azt is, hogy amióta van szavazati jogod, azóta hagytál ki választás(oka)t, ha jó idő volt vasárnap? Ha igen, akkor nem sok jogod van háborogni...
2016. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen igaz,mert semmi értelme szavazni.Bárkire szavazol úgy is benézed,tehát felesleges.
2016. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nem esett le, hogy ez a kép pont arról szól, hogy mindegy, hogy melyikre szavazott a kérdező (vagy nem). Az eredmény ugyanez. Az ilyen droidokra alapoznak a hazug pártok, mint a kedves első hozzászóló...
2016. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Fuss neki még egyszer, mert egyelőre semmit sem sikerült felfognod abból, amit írtam.
2016. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem olvastam el az előttem szóló válaszokat, de nem csak előre aztán jobb vagy bal irány van.... hanem nyugodtan mehetsz jobbra vagy balra ami nem a vágóhídhoz vezet... sajnos ez vár azokra akik a politkai körülményeket okolja a rossz dolgokért ahelyett hogy saját magán segítene.
2016. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!