Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Munkahelyen lehet abból...

Munkahelyen lehet abból problémám, ha párttag vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet bármilyen gondom ebből?

Ha esetleg megjelenik rólam fotó valamelyik oldalon, ahogy egy párt színeibe csinálok valamit.



2016. okt. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

A magyar köztársaság alkotmánya tilt mindenféle megkülönböztetést.

Jelenleg egyetlen párthoz illő tartozni, minden más párttagság veszélyes lehet.

Megjegyzem, az idők változnak, és gyorsan eljöhet egy olyan idő, amikor a jelenlegi uralkodópárthoz való tartozás lesz ok arra, hogy joggal számonkérjenek.

A döntés a te szabad döntésed lesz.

2016. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Szóval elvileg, ha bizonyíthatóan azért kapok megrovást, azért diszkriminálnak vagy ne adj Isten rúgnak mi, mert párttag vagyok, feljelenthetem őket?

2016. okt. 21. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
közszférában sbból lehet bajod ha nem vagx
2016. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

erre megint csk azt mondom, hogy ez is olyan, mint amikor az ember meleg. Nincs addig gond, amíg nem akarja a fél világgal tudatni. Tevékenykedj a pártodért, de azért ne hencegj/mesélj róla mindenkinek.

Egyébként, ha tudod bizonyítani, hogy emiatt ért hátrány (nem sok esély van rá), simán fordulhatsz bírósághoz, bár egy sima megrovás tudtommal semmilyen hátránnyal nem bír.

2016. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha politizálsz a munkahelyeden, akkor igen. Meg persze akkor is, ha nem teszed, viszont fűnek-fának elmondod, hogy mely párt tagja vagy és ezért kirúgnak. Ugyanis nyilván nem ez lesz a felmondási indok, így aztán bizonyítani sem lesz egyszerű.
2016. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!