Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Molnár Oszkár lenyomta a fideszes arabot?

Figyelt kérdés

Én nagyon örülök, mert láttam több videót, beszélgetést is Molnár Oszkárral, és nagyon szimpatikus volt. Igazat mondott, de mivel az igazság átlépi a politikai korrektség határát, ezért kirakták a fideszből. Az meg már a fidesz saját hülyesége, hogy Molnár helyet a saját színeikben egy olyan arabot indítottak, aki még magyarul sem tud normálisan beszélni...


A második fordulóban úgy voltam vele, hogy legyen meg a 2/3 a fidesznek, és legyen meg a felhatalmazása, de amit Edelényben csináltak az nagyon szégyen volt.


2010. ápr. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk neki, mostmár induljon meg a segélyek eltörlése és a cigányság regulázása.
2010. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Szurkoltam Oszkárnak(Más körzetben lakom.),mert szerintem NEM jó a 2/3,vissza lehet vele élni.De ha konkrétan jelöltek SZEMÉLYE közül kellett volna választani,akkor inkább Pierre.Nem mondom,hogy Oszkár rasszista,ez így baromság,de például miért nem tette meg AZONNAL azt a kib@szott feljelentést,ha tényleg tudott KONKRÉTAN valamit?Miért csak hónapok múlva,mikor már politikai megfontolásból muszáj volt,és akkor is ismeretlen tettes ellen?Miért nem konkrétan X.Y ellen?Ez azért nem tetszik nekem...Azonkívül nem tudom,milyen Oszkárnak milyen diplomája van,de Pierre orvos,tehát komoly értelmiségi,még akkor is ha érezhető a beszédén az akcentus.Szeretnék én úgy megtanulni angolul,mint ő magyarul.De nem is akármilyen orvos ám,SZENDRŐLÁD HÁZIORVOSA--->Már bocsi,de én inkább neki hiszek gumikalapács,meg gyógyszer ügyben.Szóval nagy gondban lettem volna,ha edelényi lennék.Válasszak a személyek közül,és akkor Pierre,vagy a 2/3,nem 2/3 kérdésben foglaljak állást,és akkor Oszkár?Nagy dilemma,nem lett volna jó válasz.Mindenesetre az edelényiek,és környékbeliek így döntöttek.
2010. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Így van, az én szemléletemben az elszámoltatás a gyökereknél kezdődig, így a megélhetési aranynyakláncos cigányokat lehet importálni haza.
2010. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17.43. Nem exportálnit akartál?Importálni be az országba szokás.Export Indiába, vagy deport Auswitzbe?:D
2010. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem neki. Az interjúkból is nagyon normálisnak tűnt, és személyes tapasztalat, hogy igazat mondott (a mi környékünkön nyugtatót használnak), és szegényt nagyon meghurcolták érte.
2010. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Importáljunk cigányokat.
2010. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó munkát kívánok neki! Ezzel szerintem elmondtam mindent. :)
2010. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatalmas érdek érvényesítő pépessége lesz. Amúgy meg még jót is tett a Fidesznek, hisz a töredék szavazatok a ő pártlistájukat gazdagítja.
2010. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Láttátok a 2.forduló estéjéről készült videóösszefoglalót?Mintha Daherpier művházbeli eredményvárója nem Magyarországon lenne.Sötétbőrű öltönyös fazon hasonló árnyalatú rosszarcú szimpatizánsok gyűrűjében.Ennyire elcigányosodott a Fidesz? Jesszusom milyen légköri viszonyok lehettek ott a helyiségben....
2010. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy bejutott Molnár Oszkár. A FIDESZ meg szégyellje magát hogy azért kirúgták a pártból mert igazat mondott a mocsok cigányokról!
2010. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!