Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarokkal miért lehet...

A magyarokkal miért lehet szinte bármit megcsinálni munka fronton?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek, van a városban egy hírhedt húsüzem ,rengeteg magyar dolgozóval, szinte csak magyar dolgozókkal.


Brozasztó nehéz segédmunka, napi 12-14-16 órában, 8 órás!! segédmunkás bérért, mindenféle túlórapénz nélkül.


Kiskirálykodó magyar kisfőnökökkel, akik nyomják a "ha nem tetszik el lehet menni" dumát ezerrel.


A magyarok pedig bejárnak. Nem lázadoznak hogy talán fizetés is kéne ha már halálra dolgozzák magukat.


Nem véletlenül vannak ott szinte csak magyarok, ilyen körülmények között még egy néger sem dolgozna, több tartása van.


Miért vagyunk ilyen mulya nép hogy mindent eltűrünk?


2016. okt. 30. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Genetikusan alattvaló?
2016. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert buták és mert otthonra kell a pénz.

Régebben ismertem pár húsüzemi dolgozót egy otthoni cégnél, 70 000 körül kerestek. A cégcsoportnak volt Németországban is üzeme, néhány szerencsést kivittek félévre 700-750 euroért napi 16 órázni ( + fizették a munkásszállót). Itthon meg boldogan mesélték milyen jól keresnek... :D

2016. okt. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

Hány kérdést írsz még ki?

Hol vannak ezek a húsüzemek?

2016. okt. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Azért,mert még így is többet keresnek,mint Magyarországon.Ez nem az emberek hibája,hanem a társadalomé és a vezetőké,akik hagyták,hogy az emberek ilyenné váljanak.
2016. okt. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Nesze neked nagy nyugat meg kolbászkerítés... :D

Amúgy én először felvenném az egészet kamerával, dokumentálnék mindent, aztán szereznék valami jó kis dörzsölt zsidó ügyvédet és a gatyáját is leperelném.

2016. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha nem csinálnák, tényleg elküldenék őket, és odaraknának mást. Még csak nem is a magyar a legolcsóbb munkaerő, lenne jelentkező ennek a feléért is bőven.
2016. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán mert jó pénzt kapnak érte?

Amúgy sokszor azért tűrik a rossz pénzt és körülményeket mert hagyják magukat. Tipikus hogy magyarok a szemétkedő hajcsár fönökök is. Azt is el tudom képzelni hogy az ilyen kisfőnökök kezén megy keresztül mindenkinek a fizetése és ők hivatalosan leveszik a nem kis jattjukat. Ez így szokott lenni. Magyar magyarnak farkasa. Semmi összefogás vagy egyetértés vagy egymást segítő szándék. Jól látszik a történelmünkből is ez a mentalitás.

Ha tényleg rosszak a körülmények és a fizetés akkor nem egyénenként kell ilyenkor felállni a gép mellől hanem kollektívan mindenkinek. Sztrájkolni kell. De ahhoz valami szakszervezet féle is kéne. Nincs érdekképviseletük és nem szervezettek ez a gond. Vagy az is lehet hogy feketén dolgoznak?

2016. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt már észrevettem én is, hogy akármilyen külföldi multi, akármilyen komoly nyugati színvonalú munkarendet és szabályokat vezetnek be, ha a kisfőnök magyar, ott mindig megy a mutyizás és a spórolás. Gondolom a jó számok miatt kapja vastagon a prémiumot, a dolgozók meg már úgyis megszokták ezt a fajta munkát máshol, uh nagyon nem fognak panaszkodni alapon.
2016. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!