Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Iszlám állam dolog lecsenge...

Az Iszlám állam dolog lecsengett vagy lecsengőben van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben már nem hallani erről semmit. Mikor kezdődött ez el? Talán az újságíró akit először végeztek ki vagy ez volt az első nagy hír.

Kell még félni mondjuk a környező országokban?

Volt egy cikk,ami arror szólt,hogy a bécsi karácsonyi vásáron is lehet támadás. Akkor nagyon nem akartam menni,mert idegen országban szerintem még nehezebb menekülni. Eleinte vergődtünk,hogy igen ne,végül mentünk,úgy voltunk vele,miért pont ezen a hétvégén és ott törtenbe valami? Már a keletiben úgy voltam,hogy úristen,pedig 5 kor még nem voltak sokan.

Aztán bécsben az egyik metro aluljáróban,felborult egy börönd az emberek nagy összenéztek és a vásáron is volt valami nagy csattanás..

Azért az embereken kicsit latni lehetett a félelmet vagy az izgatottságot,estére már kezdtem úgy lenni,hogy tényleg nem fog történni semmi,de igazán akkor nyugodtam meg,amikor már a keleti pályaudvart is elhagytam.


2016. nov. 8. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező,minden egyes nap a csaták fejleményeiről ír/közvetít az összes valamirevaló újság,Tv.Nem jó médiumokat figyelsz.
2016. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp most foglalják tőlük vissza Moszult. 2014-ben lett felkapva ez a szervezet, akkor még erős volt, most már nem.
2016. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem csak átfog alakulni terror szervezetté megszünik mint "állam" de itt ott fognak ölni stb mint az alkaida szerintem
2016. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!