Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti örültök, hogy Trump nyert?...

Ti örültök, hogy Trump nyert? Én igen, mert ez azt jelenti, hogy kezd újra normálissá válni a világ.

Figyelt kérdés

Most lezárult egy borzalmas korszak, ami 2008 óta, Obama hatalomra kerülése óta tart. A libsik, az SJW-k, a polkorrektség és a jövőnélküliség kora.


A világ lassan de biztosan újra olyan lesz, mint a 80-as években, amikor még minden rendben volt. Újra jön a férfias férfiak, a nőies nők, a hősők és az árulók, és a kalandok kora. Minden visszatér a régi kerékvágásba.


Amikor Reagan 1980-ban hatalomra került, azt mondta "Jó reggelt Amerika!" és mindenki tapsolt. Most is valami hasonló lesz. A jövő sokat ígérő és biztos.


Trump és a Brexit hatására szépen fel fog bomlani a libsi EU, Trump megszünteti a NATO-t, Ukrajna és a Balti-államok Oroszország részei lesznek, Kelet-Európa pedig orosz érdekszférába kerül ahogy volt és ahogy annak lennie kell.


Az élet nyugodt, boldog és kiszámítható lesz.


Hajrá Trump, hajrá Putyin, hajrá Orbán!



2016. nov. 9. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
1es! Leülhetsz.
2016. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Majd ébredés után írd meg a nyugodt, boldog, kiszámítható világról a tapasztalataidat.
2016. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mikor volt az orosz érdekszférában nyugodt, boldog élet?
2016. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Köszönöm, de veled ellentétben én éltem már az orosz érdekszférában, és nem szeretnék újra.
2016. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

HAHA

Bírom,hogy vannak,akik azt hiszik hogy valahol számon van tartva egy párthoz vagy elnökhöz való hűségük.A "majdmijólodab*szuk" párt jól odab*sz neked is.Gyakorlatilag minden párt a népen élősködik,és ezek a radikálisok naivan azt hiszik,hogy a vezetőjük nem fogja pont úgy beléjük törölni a lábát,mint a fanyalgókba.Pedig de.

2016. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Örülök. De nem azért, amiért te :) Ezek biztosan nem fognak bekövetkezni, ilyet nem tervez senki, Trump sem. És nem is lenne tőle jobb a világ.

Csak azért örülök, mert Clinton utál minket (illetve bárkit utál, ha a pénzelői erre kérik) ezért nem akartam, hogy ő nyerjen.

2016. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Köszönöm, hogy ezeket a gondolatokat ebben a kategóriában olvashatom, régebben esetleg az ezotérián belül lehetett külön-külön egy-egy sorra időnként rábukkanni, tehát így egybefüggően nem hallottam még mástól.

Nagyon szövevényes ez a politika nevű játék.

Nekem nagyon sokat mond az, hogy a nagy számban alvó amerikaiakat nem tudták megtéveszteni, bár azért itt se sima minden, de azért könnyebb lesz így elegyengetni a dolgokat.

2016. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Nekem semleges. De izgibb mint ha Clinton nyert volna. Kíváncsi vagyok a további fejleményekre, meg Trump botrányaira.
2016. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként tuti, hogy trollkodik a kérdező :)
2016. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ZöldGyíkember válasza:
A prof. mit mondott neked reggel, Ketteske? Nem azt, hogy a gyógyszeredet be kell venned?
2016. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!