Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok akik eddig Amerika...

Azok akik eddig Amerika ellenesek voltak, főleg jobboldaliak. Azok Donald Trump győzelmére hirtelen megszerették Amerikát és az Amerikai elnököt, mi okból?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem szerettem meg se amerikát, se az amerikai elnököt.


/egy amerika ellenes jobboldali/

2016. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamit félreértettél szerintem.


Én pl. nemzeti radikális vagyok és nem szeretem az USA eddigi külpolitikáját.


De nekem az amerikai néppel semmi bajom. Nagyon derék emberek ők, annak idején - javarészt - Európából odamentek és kemény munkával - most indiánok ne olvassák tovább - létrehoztak ott egy erős államot a vad prérin. Büszke nacionalisták - akárcsak én magyarként.


Nagyon sok magyarnak adtak otthont, nekem is vannak állítólag kint '56 - os rokonaim - nem tartjuk velük a kapcsolatot.


Sokat olvasok róluk, ismerek embereket akik kint dolgoztak, sok tekintetben tetszik az élethez, a munkához, kihívásokhoz való hozzáállásuk.


Még sosem jártam ott, pár éven belül tervezem, hogy elmegyünk egy útra az USA - ba.


Kevéssé ismerem a belpolitikájukat, de Trump kemény gyereknek, igazi "all american guy"- nak tűnik, ha liberálisok meg melegek tüntetnek ellene, legalábbis jót tesz a reputációjának - nálam.

2016. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos Trump belpolitikája ezt eredményezte..

A tüntetés többről szól,mint libsi nyafogás

[link]

[link]

2016. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Ezek a tüntetések semmi többek libsi nyafogásnál.

2016. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es,megnyitottad a linket?
2016. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!