Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg azt a...

Hol találhatom meg azt a beszédet, amelyben Orbán azt mondja, h nem csak az ország 2/3-nak, hanem 3/3nak szeretne miniszterelnöke lenni?

Figyelt kérdés

Ha tudjátok, légyszíves linkelétek be:)

Nagyon fontos lenne!

Köszönöm


2010. máj. 1. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szeretne ő sokmindent épp csak sosem jön neki össze semmi. Most megint úgy ki lesz baxva hogy a lába sem éri a földet.
2010. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó, oké én ezt értem. De szükségem lenne, arra a beszédre.
2010. máj. 1. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyent nem mondott, vagy lemaradtam valamiről?
2010. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztos, h mondott. Csakszövegben kéne vhogy megtalálnom.
2010. máj. 1. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

A pontos beszédet nem találom.

Részlete itt van:

"

"Az én számomra a választás második fordulója nem a kétharmadról szól, hanem a háromharmadról" - folytatta beszédében Orbán Viktor. Értékelése szerint ugyanis nagy egységet kell létrehozni, mert minél nagyobb az egység, annál gyorsabban tud az ország kilábalni a bajból és mindez annál kisebb költségbe kerül.

"


[link]

2010. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én anno az RTL honlapján láttam, ott keresgélj. Egyébként a választás előtti utolsó kampánybeszédről van szó.
2010. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért így kiragadni egy mondatot kicsit ferdítés, mert így önmagában lehet pejoratív értelme is. Egyébként ha jól emlékszem, az új kormány hivatalos bejelentésén mondta ezt. Egyébként ez arra vonatkozott, hogy Orbán nem csak az ország 2/3-t, hanem 3/3-t szeretné támogatni.
2010. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megtaláltam.:

[link]

2010. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Imádlak
2010. máj. 5. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2010. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!