Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyen esetben tehetek feljelen...

Ilyen esetben tehetek feljelentést szexuális zaklatás, vagy testi sértés miatt?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult ez az ügy, szóval anyám nemrég összejött egy olyan férfival akivel szado mazo dolgokat csinálnak ami nagyon zavar engem, tudom, hogy nem sok közöm vam hozzá, de rosszul esik úgy látni anyámat, hogy tele van sebekkel és olyan is volt, hogy hallottam amikor bántotta, hogyha feljelentést teszek mi fog történni ?
2016. dec. 27. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyád is akarja, akkor semmit nem érdemes tenni. Ha nem akarja, vagy ne ad isten fogva van tartva, akkor nyilván lehet és kell is tenni feljelentést.
2016. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő is akarja ezeket a dolgokat ezért kérdezem, hogy így is tudok e feljelentést tenni
2016. dec. 27. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
video plz vagy nem történt meg
2016. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szado-mazo szex nem törvénybe ütköző ha mindkét fél önszántából akarja. Így semmit nem tehetsz.
2016. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bemész a rendőrségre és elmondod ezt. Aztán kiderül.
2016. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexuális erőszak magánindítványos, a sértettnek kell megtennie a feljelentést.
2016. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!