Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mostanában miért utálják...

Mostanában miért utálják egyre többen az arabokat?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy vannak terroristák meg bűnözők is közöttük, de ez csak az arabok egy kis része, de a többi arab náluk is békés ember. Miért utálják mégis egyre többen az összes arabot?

2017. jan. 2. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Tettek valamit mostanában az arabok, amivel jobb benyomást keltenének az emberekben?


Tettek valamit mostanában az arabok, amivel rossz képet festenek magukról?


Konzekvenc?

2017. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Mert arányaiban jóval több közöttük az öngyilkos merénylő mint a ketesztény európaiak kötött
2017. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De kik szedték szét az otthonukat, csak nem a kersztény európaiak? ( meg elég nagy mértékben az amerikaiak is)
2017. jan. 2. 22:08
 4/20 A kérdező kommentje:
*keresztény
2017. jan. 2. 22:09
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
terroristák
2017. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem mindegyik
2017. jan. 2. 22:26
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert bejönnek, amíg otthon maradtak én nem utáltam.
2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Az otthonukat külömböző országok vezetői rombolták le nem azok akik a karácsonyi vásárban nézelődtek. Ha Merkelt vagy Obamát nyirták volna ki a teroristák az ember még meg is értené. De így?
2017. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Te se maradnál otthon, ha szétlőnék a hazádat, éheznél és nap mint nap a túlélésért küzdenél
2017. jan. 2. 22:31
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Mesélek valamit:


Én például a kullancsokat utálom. Kollektív utálom az összeset, pedig bizonyított tény, hogy azok között is van rendes. Bizony, sok van közöttük, amelyik jámbor, és békés, mert nem terjeszt agyhártyagyulladást, vagy Lyme-kórt, hiszen köztudott, hogy ezeket csak a kullancsok kis része terjeszti.

De tekintettel arra, hogy nem tudhatom, hogy egy bőrömön sétáló példány a rendes kullancsokhoz, vagy a veszélyesekhez tartozik, így nem fogom beengedni az ingem alá, hanem fogom, és lepöckölve a betonra, elkenem szépen a cipőorral. Miért? Mert a legkisebb esélyt sem fogom megadni hogy egy elvétve előforduló "terrorista" kullancs, egy "elszigetelt eset" éppen engemet betegítsen meg! Ezért sajnos rá fog cseszni a sok-sok rendes kullancs is, amelyik "csak" a véremet szerette volna szívni, de ez van, a saját biztonságom fontosabb, mint az ő jóllakatásuk.


Itt a vége, fuss el véle. Bár értem én, hogy mi volt a célod a kérdéssel, de ha ezen a kis tanmesén elgondolkozol, talán kevesebb lesz az ehhez hasonló hülye kérdésed is. :-)

2017. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!