Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha önerőből saját pénzbő...

Ha önerőből saját pénzbő építenék egy űrhajót ami csillagközi űrutazásra is alkalmas azt elvehetné tőlem, kisajátíthatná az állam?

Figyelt kérdés
Mint a sci-fi filmekben, kèpes lenne nagyon rövid idő alatt megtenni galaxisok közti távot meg ilyenek. Egyáltalán van erre vonatkozó törvèny?

2017. jan. 14. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs is, csinálnának. Visszamenőleg is. :-)
2017. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha elég gyorsan elmenekülsz a Millenium Falconoddal, akkor megúszod, hogy elvegyék.
2017. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nálad okosabb emberek tucatjai sem tudják megcsinálni, szóval felejtős. Amúgy meg, ha már az űrben vagy nem tudnak utánad menni.
2017. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik állam. Az USA mondjuk elég jól támogatja a NASA-t.


Itthon meg ahogy írták. Ha nincs törvény akkor írnak rá. Visszamenőlegesen sem lehet törvénykezni, mégis megteszik. Itthon amit az állam akar azt el is veszi.

2017. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezen gondolkodtam már én is sokszor, de még nem írtam ki sose kérdésben.

De most akkor válaszolok.

Szerintem, ha most komolyan érdekelne egy ilyen lehetőségre a válasz, tegyük fel hogy sikerül.

Repül és képes űrutazásra.

Az lenne, mint az új X -akták részekben volt, azt hiszem az első vagy második részben, mikor a tudósok megmutatták Murdernek az új űrhajót, ami antigravitációs technológiát használ.

majd nemsokára terepjáróval katonák jöttek,és felrobbantották az egész csarnokot, meg repülőt, azzal kiegészítve, ha legközelebb még egyszer ezért el kell jönniük a tudósok sem fogják megúszni.

Szószerint ezt csinálná bármelyik kormány.

nem hiszem hogy megengedné ezt egy átlag állampolgárnak, hogy egy ilyen szerkezettel rendelkezzen.

Plussz, ha mindez szerény kis hazánkban lenne, egy egész tek különítmény menne üdvözölni, majd életed végéig valami föld alatti bunkerban várnád hogy lássad újra a napfényt, de az soha nem jönne el.

2017. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én tuti lelépnék.

Milyen király lehet már bejárni a galaxist és megnézni egy csomó bolygót meg ami rajtuk van.

2017. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elvehetné-e, de hogy elvenné, az hétsz...ség.
2017. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Én tuti lelépnék.Milyen király lehet már bejárni a galaxist és megnézni egy csomó bolygót meg ami rajtuk van." Azért ennek van egy bája, hogy politika kategoriában jelent meg és nem tudomány. Itt lehet kérem elrugaszkodni a valoságtol 5 éves gyerek szintjén.
2017. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis saját készítésű közlekedési eszköz, mondhatja azt az állam, hogy nem használhatod. De valószínűleg jönnek majd az amcsik vagy a ruszkik és elvisznek, hogy nekik is Építs egyet
2017. jan. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt engedélyeztetned kellene, műszaki adatlap, vizsga, tulajdoni lap és persze kozmológiai ismeretek OKJ szakvizsga kellene ha vezetni is akarod. Egyébként pedig nem, ha csak a saját udvarodon áll.
2017. szept. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!